• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Otomatik Sulama Sistemleri Yenimahalle


icerikimg

Otomatik Sulama Sistemi  Yenimahalle Bahçe Sulama Sistemleri Yenimahalle Ankara ve her ilçelerinde firmamız müşterilerimize proje ve sulama sistemi uygulamalarında hizmet vermektedir.

Yenimahalle Bahçe Otomatik Sulama Sistemi belediyeler tarafından ve site toplu konutlarda çok tercih edilen bir ilçemizdir. Müşterilerimiz bizi aradığında ilk olarak sordukları soru keşif ücretlimi sorusu gelmektedir. Hayır Keşif ücretli değildir. Biz video ve görsel olarak sunduğumuz hizmette ola bildiğince müşterimize uygun fiyat çıkarmakta ve rakip firmalar ile aramızdaki farkı dile getirmekteyiz. Fiyat verilirken ürünlerin hangi marka kullanılıcağı ve özellikleri mutlaka müşterilerimize iletmekteyiz. En iyi kalite ve markalardan olan Rain Bird ve hunter kullanılmaktadır.

Neden Kansu Sulama ?

Öncelikle kansusulama sistemi sizin bahçenizde diğer firmalara göre farkı ölçülendirip bunu projelendiriyor olamsıdır. Peki ücretlimi bu hayır tamamen ücretsizdir. Bizim başarımızın sırrı müşterimize sunduğumuz bu ücretsiz ve uygun fiyat vasıtasıyla daha çok iş anlamına geliyor. Bizde kar imajımızı bu sayede kendimiz belirlemiş oluyoruz.

Yenimahalle Yağmurlama Sulama Sistemi Çeşitleri

Yağmurlama Sulama Sistemi Yenimahalle de çalışması yürütülürken bizler öncelikle hangi alanlarda hobi bahçesi ve çim alanları belirliyoruz. B sayde Çim sulama sistemi gereken yerlere rotor sprinkler kullanılır. Hobi meyve sebze bahçelerine ve çiçeklik bölümlere damlama sulama sistemi olacağını müşterilerimize bilgiyi paylaşmaktayız. Buna istinaden Sisleme sulama Yağmurlama sulama, Bahçe sulama, Drenaj sistemleri, Su hattı ve Şebeke su Hattı Çekimleri, Pompa sistemi kurulması, Peyzaj Çalışması, Bahçe çim ekimi, Rulo çim ekimi, Hazır Çim Uygulaması, Andazit taş, Bordur, Granit Taş, Kilitli Taş ve parke, Mozaik, Taraklı Mozeik, Bitkilendirme işleriniz Bahçe tasarımınız uzman peyzaj mimarı arkadaşlarımız tarfından proje üzerinden tasarlanır ve uygulama aşamsına gelince uygulanır.

Uzaktan Sulama Sistemi

Yenimahalle Ssılama Sistemim Var Ama Uzaktan Sulama İstiyorsunuz

Şehir dışındasınız ve kendiniz istenildiği zaman sulama zamanını değiştirip anında sulamak ve ya ayar istediğiniz zman yurt dışındayken veya şehir dışındayken ayar yapmak istiyorsunuz. şimdi Hunter ve Rainbird Markalar insanlara modeminizin uzakdan sulama sistemi teknolojisi getirmiştir. 2 yıldır var olan bu sistem sayesinde istediğiniz zman saati değiştire bilir en ince ayrıntısına kadar özel ayarların içeriğine girme şansı sunmuştur.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.