• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Beypazarı Otomatik Sulama Ve Peyzaj


icerikimg

Beypazarı Otomatik Sulama Ve Peyzaj

Beypazarı Otomatik Sulama Ve Peyzaj, Ankara beypazarı Avlu Bostanları Sokak`da müstakil evde yapdığımız peyzaj ve otomatik sulama akıllı sulama ve damlama sulama çalışmasında firmamız çalışmasını 05,05,2020 de yapmış olup iş anahtar teslimi yapılmıştır.

Beypazarı Otomatik Sulama Ve Peyzaj

Beypazarı Otomatik Sulama Ve Peyzaj

Akıllı sulama sistemi rain bird marka wifi uyumlu kontrol cihazı seçilmiş olup ön bahçeye 5000 serisi rotor başlıklar kullanılmıştır. Yan bahçeye ise 2 metre genişliğinde sulama başlıkları montajı yapılıp sistem devreye alınmıştır. Yağmurlama şeklinde atan bu başlıklar sayesinde artık şehir dışı tatil gibi durumlarda müşterilerimizin gözü arkada kalmayacaktır.

Bahçe çim sulaması ve peyzaj çalışması`da Kansu Sulama Ve peyzaj firmamız tarafından yapılmıştır. Bahçede fazla topraklar villanın yürüme yoluna sıfır olucak şekilde serilip düz bir zemin elde edilmiştir. Çimlerimiz rulo çim olarak seçilip alana serildi ve silindir çekimi yapılmıştır.

Beypazarı Otomatik Sulama Ve Peyzaj

Damlama sulama sayesinde ise meyve ağaçları sulamasını otomatik olarak alıp sulama konsuunda işçilik oranı sıfır seviyesine indirilmiştir. Gerektiğinde şehir dışında müşterimiz bulunsa dahil istenilen startı vere bilmekte veya dakika sulama zamanı, sulama başlangıcı gibi ayarları yapa bilmektedir. Teknoloji sayesinde müşterilerimiz iş anlamında en fazla 3 yılda parasını amorti etmektedir.

Otomatik sulama sistemi ömrü her malzeme ve ürün pp olduqundan yani plastik olduğundan 60 yıl dahi hala çalışan sistemler bulunmaktadır. Bunun nedeni dünyada hiç çürümeyen pe 100 özelliğine sahip boruların artık kullanılmasıdır.. Sadece küresel vanalar hafif paslanma konusu hariç bütün sistemler ömürlüktür. Sulama başlıkları içindeki yaylar çelik yay olduğundan buda bir artı anlamına gelmektedir.

 

https://kansusulama.net/

https://kansusulama.com/


0539 951 3191
Bize Ulaşın

Mesaj Bırakın