• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Ankara Otomatik Sulama


icerikimg

Ankara Otomatik Sulama Sistemi

Ankara Yağmurlama Sulama sistemi Ve Ankara Bahçe Sulama Sistemi  bilindiği gibi bir çok sulama firmaları vardır. Burada önemli olan otomatik sulama sisteminin alt yapısını ve mühendislik  hesaplarımı bilmektir. Bu yüzden kansu sulama olarak bir çok yerde karşılaştığımız sıkıntılardan biri de otomatik sulama sisteminin bilinçsiz şekilde Suyun atış mesafesi, suyun ve debi Hesabı Ve sprey Sprinklerin kaç bar basınç gerektiğini bilmediklerinden dolayı  Bu tür sorunlarla karşılaşmakdayız.

Kansu Sulama Sistemleri olarak herhangi bir keşifte öncelikle ölçü alınıp bunu bir kağıda kroki şeklinde çizilip ve bunu da autocad programına  Çalışma yaparak çizilip kesin sonuçlar elde etmekteyiz .Biz işimizi  projelendirilerek müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz.  kesinlikle ücret talep edilmemektedir.  Ben bayram kansu sulama olarak müşteri memnuniyetini %100  olarak kesinlikle düşüne  bilirsiniz . Daha önce yaptığımız otomatik sulama sistemleri edok Komutanlığı,  Türkiye petrolleri anonim Ortaklığı, Manisa devlet hastanesi, Manisa merkez efendi devlet hastanesi, giresun fen edebiyat fakültesi,  Ankara ziraat fakültesi, Ordu Fatsa devlet hastanesi, eskişehir alpu ve yunusköy Kartal kavşağı otomatik sulama sistemi, Türkiye petrolleri Gölbaşı ek binası, Çayyolu ve ümitköy, Çankaya, Gölbaşı, bilkent, batıkent ve Eryaman’da bulunan akonnur sitesi Ve daha bir çok  sulama projesi ve uygulaması konusunda hepsiyle bir zat kendim ilgilendim.Bir villa vardı hiç unutmuyorum Beysukent deydi bu villa Sulama sistemi ile ilgili arayıp detayları öğrendim ve gittiğimde normal bir tesisat ustası sulama sistemini Yapmıştı. Bu yüzden ne yaptılarsa Villanın bahçesindeki çimler hep kor. Kaldığından dolayı parça parça korumalar oluşmuştu. Şunu unutmayalım bir sulama sistemi bilinçsiz şekilde yapılırsa bunu tekrar düzeltmek çok zor oluyor. Nedeni ise tekrardan çok kazılar yapılmakta ve bahçenin  güzel yapısı bir nevi bozulmaktadır. Ve bunun tamiride  maliyetli oluyor. Mutlaka uzman işi bilen ve malzeme özelliklerini detaylı şekilde bilen bir uzamn ekiple çalışmanızı öneriyoruz.

Ankara Yağmurlama Sulama Başlıkları

Ankara Yapmurlama Sulama başlıkları konusunda şunu diye bilirizki bir çok marka ve özellikte ürün bulunmaktadır. bunları sıralayalım isterseniz. Örneğin bahçeniz boyu 30 metre genişliği ise 5 metre diyelim. Şimdi burda kullanılıcak sulama başlıkların model ve özelliklerini belirleyelim. Burda kullanacağımız malzeme sprey sprink Ps Ultra modelleridir. Bunlar suyu şemsiye şeklinde atan sulama başlıklarıdır. 1.20 metreden 5.20 metreye kadar sulamayı gerçekleştirmektedir. Bunlara ilave ekleye bileceğimiz bir konuda MP seri rotator sulama başlıklarıdır bu modeller çizgi şeklinde suyu atan ve basıncı istenilen seviyede olamaynlar için bire bir idealdir. Daha düsük basınçlarda çalışma imkanı sağlamaktadır. Şimdi bahçemiz 30 metre uzunluğunda 10 metre genişliğinde diye düşünelim. Bu sefer sulama başlıklarından rotor başlıklarına dönmüş oluyoruz. Rotor Sprinkler toplamda 12.50 metre uzağa suyu ata bilen ve istenildiginde suyun atış mesafesi kısıla bilen pop up rotor başlıklardır. Toprağa sprey sprinkler gibi sıfır gömülür. Pop up dediğimiz olay yüksele bilen  anlamına geldiği için toprağa sıfır göme bilirsiniz. Sağlıklı olanda bu .

Bahçe Sulama Sistemleri

Ankara Bahçe sulama sistemleri genelde çim ve sentetik çim alanlarda değişik tür sulama başlıkları var demiştim. Şimdi birde yer altı sulama sistemine bir el atalım. Yer altı sulama sistemi damlama sistemi gibi yerin altına belirli metre aralıklarda yeraltı çekvalfli damlama borular serilmektedir. Asla tıkanıklık yapmaz. Bu işlemden sonra üzerine 15-20 cm toprak serimi yapılır ve sulama sistemi çalıştığında yer altı sulama sistemi tamamlanmış olur. Yalnız yer altı sulama sisteminde bahçenizde bir değişiklik yapmak istediğinizde damlama borulara zarar vermeme olasılığınız çok az bu yüzden ben şahsen tercih etmiyorum. Sulama başlıklarını yani Hunter PGP Rotor Yada Rain Bird 5004 seri sulama başlıklarını kullanmanızı öneririz.tercih etmeniz en doğru olan sistemdir.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.