• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Sisleme Sulama Sistemi


Sera sisleme sistemi o kadar yaygın bir hale geldi ki aryık günümüzde bitkileri el ile sulama gibi ilkel bir olay ortadan kalmıştır. Bitkilere saksılı yada saksısız olsun sisleme sulama sayesinde çalı gurupları veya yapraklı ibreli birkielriniz ve çiçekleriniz asla kuruma derdi olmaz  şekilde tasarlanmıştır. Sulama sistemi zamanı gelince tatilde olsanız bile kendi kendini suluyacakdır.

Sisleme sulama ve yağmurlama sulama sisteminin arasındaki fark nedir diye sorarsanız arasındaki tek fark sisleme sistemi genelde seralarda kulllanılır. Bunun nedeni de sisleme sistemleri suyu toz şeklinde küçük bitkilere zarar vermemesidir. Otomatik olarak rainbird yada hunter markaalı ürünelrin kontrol paneli devreye girdiğinde sulamayı toz şeklinde yapar ve toprak nemlenmeye başlar.

Sisleme Sistemi Nedir

Sisleme sistemi belli çaptaki borudan gelen basınçlı suyu Sisleme nozulundan geçerken suyu sıkıştırıp ince toz şekline getirerek dışarıya aktarmasıdır.

Sisleme Sistemi Nem Sensörü

Sisleme sistemi nem sensör bağlanması toprağınızın istenilen su doyumunu yakalamanızı qörmenizi sağlar. Aldığı analizi kontrol paneline iletir ve ne derecede nemlendiğini görmüş oluyorsunuz. Sisleme sistemine bütün yağmur Sensörü,Don sensörü, Hava Sensörü, Güneş Sensörleri montaj ede bilirsiniz.montajı çok kolaydır.

Sisleme Sistemi Solucan Gübresi

Sisleme Sistemi Solucan gübresi imalat ındada çok kullanılmaktadır. Bu sayede solucanlar fazla su olayından zarar görmemekte ve sağlıklı gübre elde etmiş olyorsunuz.

Sera Sisleme Sistemi 

Sisleme sistemini seracılık sektöründe çok fazla şekilde kullanılmaktadır. Şimdi çok yayılmasına rağmen artık serinlemek maksadıyla bir çok kafe ve gıda üzeri kurum şirket, özel sektör hemen hemen bir çok alanda bahçelerine mekan içerisine belirli periyodik olarak sisleme sistemi yapılmıştır.

Bitki Sisleme Sistemi

Bitki Sisleme Sistemi yapılıcak ise saksıların dibine mikro Damlama kazık sayesinde sulama yapıla bilir. Bu mikro kazıklar çok ince spagetti boru dneilen ince borulara son derece kolay monte edilen bir malzemedir.RainBird Ve Hunter markaları damlama ve damlatıcı ürünleri bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Suyu damlacık sekilde saksıya tane tane damlatır ve asla suyunuz ziyan olmaz. micro sulama saksılarda ideal bir çözüm sunar.

 

 Mesaj Bırakın