• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Ankara Bahçe Peyzaj Tasarım


Ankara Bahçe Peyzaj firması olarak KANSU peyzaj ve sulama sistemleri müşterilerimizin hayal ettiği bahçeleri autocad projesi olarak görsel sunum sağlamaktadır. 18 yıllık bilgi birikimi sayesinde mühendis, mimar ve uygulama ekiplerimiz tarafından bilinen ve bilinmeyen tasarımları müşterilerimize bizzat sunar. Bahçenizi bir defa yapacağınız için mutlaka doğru firmayı seçmek gerekmektedir.

Öncelikle firmamız bahçenizin vaziyet planı varsa üzerine peyzaj projesi ve istenildiğinde sulama sistemi projesi çizmektedir. Vaziyet projeniz yok ise keşif ve ücret alınmadan firmamız alanda ölçüm yapıp bunu bilgisayar ortamına aktarmaktadır. Yapılan işlemlerde müşterilerimize fiyat teklifimizi sunmaktayız. Keşif ücreti kesinlikle KANSU sulama Ve Peyzaj olarak alınmamaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti olarak kar imajımızı düşük tutuyoruz. Burda önemli olan müşterimizin memnun kalıp diğer müşterilerimize örnek olmamızdır.

Peyzajda Tasarım çok önemlidir. Sağlam bir yapıya sahip olmalıdır. Bir çok tasarımlar geçici bir konuma sahiptir. Bizler kalıcı çözümlerde müşterilerimize uzun yıllar hayal ettikleri bahçeleri sağlam bir zemin hazırlamaktayız. Genel olarak Ankara ilimiz, İlçeler ve diğer illerimizde faliyet göstermekteyiz.

İLGİLİ BLOG YAZILAR

Ankara Karşıyaka Peyzaj firmaları – Ankara Gölbaşı Peyzaj firmaları – Peyzaj siteleri
Peyzaj Firmaları – En iyi Peyzaj Firmaları – Türkiye’nin en iyi Peyzaj Firmaları
Peyzaj işleri – Bahçe peyzaj