• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Zamanlı Sulama Sistemi Yararları


icerikimg

Zaman saatli sulama sistemi hem kolay kurulum sağlamakla beraber hemde daha masrafsız bir sistem olup bahçenizde neredeyse işöiliği sıfır seviyesine indirir.

Zamanlanmış bir yağmurlama sulama sistemi, su ve para hem açısından kullanımı kolay ve ekonomiktir. Ayrıca, aa gür ve sağlıklı bir çim sağlar. Bu zamanlı sistem bir tatil ya da sadece şehrin işlev görebilir.

oprak, çim türü, ne kadar sık ​​sulanması için gereken karar verecektir. Toprak ne tür bilmiyorsanız, öğrenmek için bu basit bir test çalıştırın. Çim bir avuç toprak alın ve içine bir top rulo. Topu paramparça değilse, o zaman toprak çoğunlukla kil, topu dışında hızlı düşerse, yağma kum iken. Killi topraklar su yavaş tüketir. Bu çok hızlı ve çok fazla su akış su zorunda değilsiniz demektir. Kumlu toprak, su daha kolay Kanalizasyona, toprak, uygun miktarda su absorbe için yeterince zaman olmayabilir.

Daha az su kullanımı ve sonbahar ve ilkbahar aylarında daha az para, su tasarrufu ve sulama sadece sabah deneyin. Yağmur sensörü yükleyin, böylece sistem dışarıdan yağmur yağıyor değildir.

Çim alanda ne kadar büyük bağlı olarak, sulama sistemi için fiyat değişecektir. Sistemi veya denetleyici bir zamanlayıcı, sulama vanaları, yeraltı boru ve yağmurlama başlıkları içermelidir.Profesyonel bir sistem düzgün bir şekilde yükleyebilirsiniz.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.