• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Yalova Otomatik Sulama Damlama Sistemleri


icerikimg

Yalova`da ve Türkiye illerinde firmamız otomatik sulama, Peyzaj, Bahçe tasarım, Proje ve danışmanlık konusunda müşterilerimize hizmet vermektedir. 18 yıllık deneyimimizi müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Burada müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakta ve firmamızı türkiye geneline taşımakta emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

Rain bird ve Hunter markalarımız ile kurulum yapılan tüm alanlar başarılı şekilde uzman ekip ve mühendislerimiz sayesinde teslim edilmiştir. Bir çok kurum ve özel, Toplu konut, Otomatik sulama, İçme suyu hattı, Yangın hidrant hattı, Elektro füzyon, Alın kaynak Konusunda firmamız her zaman hizmet vermeye devam edecektir.

 

İş teslimi konusunda teslim edilmemiş veya yarım bırakılmış işimiz bulunmamaktadır. Futbol sahası otomatik sulamalarında bir çok ilde çalışmamız bulunmaktadır.

Yalova Damlama Sulama

Damlama sulama sistemi sprey veya rotor başlıklara kıyasla çok farklıdır. Damlama genel olarak ağaç, fidan, fide, Çiçeklik gibi bitki çeşitlerinde kullanılır. Genelde kök bölgeye suyu çanak kısmına biriktirmektedir. Bunlar damlacık veya mini su akıntısı olarak yapıla bilir. Mikro sulama sistemi bu şekilde kullanılır. Sisleme sulama sistemi ise sera gibi bölgelerde kullanılır ve toprağı nemlendirreek sulama sistemi sağlanmış olur.

Yalova Yağmurlama Sulama

Yağmurlama sulama sistemi arsa ve arazilerde toprağa ekilmiş mısır, Arpa, Yonca, Buğday gibi vb. Tarım yapılıcak sulama başlıkları kullanılır. Bunlar su taşıyıcı boru yardımıyla basınç sağlanarak sulama başlıkları montajı yapılıp sulaması sağlanmaktadır.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.