• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Sulama Sistemi Kendin Yap


icerikimg

Sulama Sistemi Kendin Yap başlıklı makalemizde kansusulama sistemleri olarak size yardımcı olamaya çalışıcağız. Öncelikle hassas olarak Sulama önemli maddelerden başlayalım.

Bir sulama sistemi kesinlikle bir hortum veya yağmurlama sistemi ile sulama daha verimli bir çok şey var. Damla sulama sistemi, doğrudan bitki köklerine su sağlar. Sistemi ya toprak yüzeyinde veya altında kullanılabilir.

Sulama boru uzunluğunu belirlemek, böylece bahçe boyutlarını ölçmek gerekir. Bakımı, aralık 12-28 inç ve kumlu topraklarda killi toprak arasında 18-24 inç ile tüp yerleştirin. Bahçe büyüklüğüne göre sulama hortumu, İpe kesin. Lateral hatlarının yeterli sayıda kesmek için ihmal etmeyin.

Ana hat bahçe tüm uzunluğu boyunca uzanan bir tüp tarafından temsil edilmektedir. Ana tüpün bir ucuna bir hortum sonu konnektörüne bağlayın. Kesmek gerekir bölümlerde T konnektörler aracılığıyla lateral boru takın. T şeklinde bir uydurma içine her lateral boru yerleştirin. Her yanal çizgi sona uydurma bir hortum kapağı takın. Sonra, damlama lateral hatlara bağlanır. Damlatıcıların dışında başka bir kil toprak kumlu toprak ve 18-24 inç 12-24 santim olmalıdır. Uygun bir hortum sonuna kadar takın.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.