• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Rain Bird Wpx Kontrol Ünitesi Fiyatları


icerikimg

Rain Bird marka wpx kontrol üniteleri son zamanlarda çok rabet görmüş ve görüntü açısından olsun, su sızdırmazlığı konsuunda oldukça iddalı bir sulama ürünüdür. Yaptığımız araştırmalarda Türkiye genelinde en çok rain bird marka sulama ürünlerinin satışı satıldığını ve genelde en çok bayisi bulunan marka olduğunu ispat etmiş üründür. 1-2-4-6 İstasyon modeliyle bahçenin büyüklüğüne göre zonlara ayrılmış ve programlanmış bir cihazdır. İngilizce programlanmış cihaz amerika ürünü olup su geçirmezdir.

Ürün Fiyatını Görmek İçin Lütfen —► Tıklayınız. .

3.5 Metre derinlik civarında dahil su geçirmeyen bu cihaz bahçe çim sulama pilli cihaz statüsündedir. Otomatik sulamayı gerçekleştiren 9 volt solenoid vana ( valf ) ile beraber görev yapmaktadır.

Rain bird  şimdi wifi özelliğini kullanarak 24 volt cihazlarında şehir dışı veya yurt dışında olsanız dahi cihazın içeriğine girip istediğiniz ayarları yapma ve manuel çalıştırma olanağını sağlayan modeller sunmaktadır. Günümüz çağında artık uzaktan erişime imkan sağlayan ürünler karşımıza çıkıp yakında artık yerini hem otomatik hemde uzaktan erişe bileceğimiz bir sulama sistemi ile kolaylık sağlayacaktır.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.