• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

PVC Sulama Boru – Kaçak Onarım


icerikimg

PVC Sulama Boru – Kaçak Onarım

PVC Sulama Boru – Kaçak Onarım ve iç tesisat tesisatlarınız, alt yapı işleri kansusulama sistemleri olarak her zaman yanınızdayız.

PVC sulama boruları sızıntı belirtileri gösteriyorsa, tamir sürecinin en zor kısmı sızıntı kendilerini lekelenme. Yeraltı boruları bu özellikle zordur. Bir kere, onları küçük bir bilgi gerektirir onarım, kaçakları tespit ettik.

Araçlar ve gerekli malzemeler

Sorunları olan boru teşhir ederek başlayın. Yeterli çalışma alanı olması için 8-10 inç boru etrafında bazı kazmak için gerekebilir. Tamamlayana kadar su çalışırken kapalı ve emin olun. Bir kez kapalı sonra, kalan su boru bırakın ve sistemdeki tüm basınç tahliye olacak.

Şimdi boru sızıntı alanı kesmek gerekir. Gerçek bir sızıntı daha büyük bir bölümünü kesmek için emin olun. Çıkarılan parça ölçün ve daha kısa kaldırıldı borusu 1 inç yeni bir parça kesip. Kaplinler ve astar her iki ucunda kullanarak sistemin geri kalanı için yeni bir parça takın. Takmadan önce, her iki ucunda boru parçası iç tutkal. Baca kurumasını bekleyin ve sonra suyu açın. Sistem herhangi bir sızıntı olup olmadığını kontrol edin ve herhangi bir diğer bulursanız, her biri için tamir işlemi tekrarlayın.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mesaj Bırakın