• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Otomatik Sulama Sistemleri Gölbaşı


icerikimg

Otomatik Sulama Sistemi Gölbaşı Ankara ve her ilçelerinde firmamız müşterilerimize proje ve sulama sistemi uygulamalarında hizmet vermektedir.

Gölbaşı yağmurlama sulama sistemi Ankara ve diğer ilçelerinde her geçen gün daha fazla ihtiyaç görmektedir. Bu ilçemizde yaptığımız çalışmalar özel konut ve toplu konut park ve bahçelerde Hunter ve Rainbird markalar dünya lideri olduğundan başka marka önermiyoruz. Bahçe çim sulamalarında oldukça uzamn ekip kadromuz ile 18 yıllık deneyimimizi müşterilerimizle paylaşmaktayız. Tamamen ücretsiz keşif sağlıyor ve müşterilerimize oldukça uygun fiyatlarda bu sistemi uyguluyoruz. Hedefimiz daha çok müşteri ve müşteri memnuniyeti olduğundan bu kampanyayı uzun zmandır uygulamaktayız. Peki nasıl uygun fiyat veriyoruz bunun açıklamasını yapalım.

Öneclikle otomatik sulama sistemi m2 olarak verildiğinden bizim yöntemimiz keşif esnasında kroki şeklinde çıkardığımız bahçenin ölçülendirmesini krokiye işliyoruz. Bunu autocad proje programına mühendislerimiz işlemekte ve sulamayı yerleştirmektedir. Bu sayede boru metrajı ürün sayıları ortaya çıkmakta malzeme listesini fiyatlandırıyoruz.  Kazı dolgu işöiliği montaj işçiliği hesaplanıp müşterimize geri dönüş sağlanmaktadır. m2 olarak değilde malzeme ve montaj bedeli fiyatı verdiğimizden çok uygun fiyat ortaya çıkmaktadır. İş olduğu taktirde ise projemizi müşterimize hediye olarak vermekteyiz. Sıarasıyla anlatırsak otomatik sulama sistemi ana parçaları solenoid, Kontrol paneli, Sulama Başlıkları, Boru pe 100, ve ek parçalardan oluşur.

Bahçe çim Sulama Sistemi Önemi

Bahçe çim sulama sisteminin sayesinde insanlar artık bütün zmanını kendine ayıra bilmektedirler. Bu sayede yurt dışına ve şehir dışına rahatlıkla gidebilmekte ve gözü arkada kalmamaktadır. Öncelikle işçilikten kar sağlamakta ve sudan tasarruf etmektedirler. Gölbaşı ilöemizde şu an özel konut sahipleri otomatik sulama sistemini benimsemiş ve yararlarını görmüşlerdir. Bu sayede komşu özel konut sahipleri bunu duyup sulama sistemi yaptırmaya başlamışlardır. Suyu yağmur şeklinde eşit dağıttığından çim sulamalarında oldukça su tasarrufu elde ettiler. Bunun yanı sıra çimli bölgelerde uyguladığımız otomatik sulama sistemi konut sahipleri şunu sora bilir. Benim bahçem çimi mevcut ama otomatik sulama sistemi yapılırsa kazılar çimleirmi bozar diye düşünüyorsanız bizim yöntemimiz çimler bozulmadan kazı güzergahları kesilir ve çimler ayrı bir noktaya dizilir. ve montaj bittiğinde tekrar çimler eski yerine su ile sıkıştırma çalışması yapılır eskisinden eser kalmaz. Ufak tefek çim parçalanması oluşmuşsa şayet çim sağlam bir kök yapısına sahip olamayan bölge varsa ara ekim tohumlama gübreleme yapılır. 2 hafta içinde eskisinden eser kalmayacağını garanti ede biliriz.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.