• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Otomatik Sulama Sistemleri Çankaya


icerikimg

Otomatik Sulama Sistemleri Çankaya

Otomatik Sulama Sistemleri Çankaya Ankara ve ilçelerinde firmamız proje ve sulama sistemlerinde hizmet vermektedir.

Ankara Çankaya ilçemizde otomatik sulama sistemleri oldukça önem kazanmış ve bir çok alanda kullanılmaktadır. Çankaya ilçemizde bulunan bir çok özel konutlar ve toplu konut siteleri bu uygulamadan oldukça memnundurlar. Peki Yağmurlama sulama sistemi ve Otomatik sulama sistemi Damlama sulama sistemi gibi uygulamalar neden bu kadar önem kazanmaktadır. Bunu sizlerle paylaşmadan önce bu sistemin ne tür uygulamalarda kullanıldığını anlatalım. Bu uygulamalar genelde çim sulama sistemlerinde kullanılır. Ayrıca damlama sulama sistemlerinde ağaç ve çalı çiçek bahçelerinde kullanılan sistemlerde vardır. Tabi ürünler ve cinsleri yapılan uygulamada değişkenlik göstermektedir.

Otomatik Sulama Sistemi Yararları

Otomatik yaptıran yada yaptıracak müşteriler öncelikle şunu diye bilirim sudan tasarrufunuz oldukça fazla olacaktır. M2′ ye düşen su miktarı eşit olduğundan insan gücü ile sulama arasında çok fark vardır. ince yağmur şeklinde sulama yapan bu sistem sayesinde bahçenizin çim alanlarına düşen su miktarı aynı olacaktır. Bu su faturasına yansıdığında zaten etkisini görmüş olacaksınız. Peki başka ne faydaları vardır diye düşünürsek biliyorsunuz her aile mutlaka özel işleri olduğundan iş gereği şehir yada yurt dışına gitmektedirler. Yada ailece tatil için bir süre uzak bölgelere gitmektedir. Sulama sistemi olamayan bahçelerin çimleri sulanmadığından veya emanet verilen bahçe bakıcıları istenildiği gibi sulanmadığından çimlerde görüntü kirliliği oluşmaktadır.Çim sulama sistemi Çankaya’da uygulanan konutlarda daha yeşil ve görüntü olarak güzel bir formlu düzen ortaya çıkar.

Damlama sulama sistemi çankaya ilçemizde uyguladığımız ördekli parkta yeşil bir park bahçe uygulaması olmuştur. Damlama sulama sistemi çankaya’ilçesinde uyguladığımız konutlarda ve parklarda çiçeklik bölgelerde kök bölgesine damlattığı için minimum su tükettiğini belirtmek isterim. Damlama sulama sistemi ağaç ve çalı çiçeklik bölgelerde uygulanır. Yapmurlama sulama sistemi ve bahçe çim sulama sistemi ise çim bölgelerinde uygulana bilir.

Sulama sistemi servis bakım çankaya ve ankara ve her ilçesinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra peyzaj uygulamalarında ve sulama sistemi solucan gübresi otomatik sulama, Sisleme sulama, Çim sulama damlama sulama gibi uygulamalar kansu sulama sistemleri tarafından bir çok il ve ilçelerimizde referansları bulunmaktadır. Genelde Rainbird ve Hunter markalar bizim tercihimiz olmuştur. Diğer farklı markaları asla tavsisye etmemekteyiz. Bunun nedeni dünya çapında en çok sağlamlık ve özellik konusunda fonksiyonu kuvvetli Garantisi kesin olan lider markalar bu iki ürün markalarıdır.

Yaptığımız çalışmalarda her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmış ve müşterilerimizin isteklerini olumlu değerlendiren tek firma olduk. Bayram Kansu olarak sulama proje çizimleri teknik destek, Elektrofüzyon, Anıl Kaynak İşleriniz, Otomatik Sulama Sistemleri, Damlama Sulama Sistemleri, Şebeke içme Suyu Altyapı Çalışmalarıü Peyzaj ve çim ekimi bahçe tasarım gibi çalışmalarımızda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Otomatik Sulama Sistemleri Çankaya

 


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mesaj Bırakın