• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Otomatik Sulama Sistemi Polatlı


icerikimg

Otomatik Sulama Sistemi Polatlı

Otomatik Sulama Sistemi Polatlı Ankara ve her ilöelerinde firmamız müşterilerimize proje ve sulama sistemi uygulamalarında hizmet vermektedir.

Polatlı kargalı köyünde yapmış olduğunuz otomatik sulama ve damlama sistemi Rain Bird marka olarak dizayn edilmiştir. Kontrol panelimiz wifi uzaktan kontrole uyumludur. Şehir dışında olunması durumlarda istenildiğinde sulama dakikaları kısılması sağlana bilir.

İstenildiğinde sulama saati gelmeden test sulaması yapıla bilmektedir. Haftanın belirli döngülerinde sulama özelliğine sahiptir. Çim sulamalarında genelde m2 başına 7 litre su verilmesi gerekmektedir. Bu sayede tamamen ne fazla ne eksik su tüketimi sağlayan bu sistem sağlıklı ve güzel görünümlü çim sağlamış olur. Bahçe sulama sistemine birde Cansuyu musluğu kurulmuştur. Bu sistem Gerektiği zaman müşterimiz basınçlı suyunu buradan ala bilmesi sağlanır.

Yağmurlama Sulama

Yağmurlama sulama sayesinde daha az su tüketimi sağlanır. Homojen bir nemlenme elde edilir. Bu nedenle yağmurlama sulama adı verilmiştir.

Damlama Sulama

Kargalı köyünde yapılan damlama sulama sistemi sayesinde ağaçlarınız veya meyve sebze gibi alanlarınız asla kurumayacaktır. Bahçenin çit bölümüne dizilmiş Leylandi ağaçlara emitör damlama sulama sistemi kurduk. Tamamen otomatik olarak çalışacak olan bu sistem işçilikden ve sudan tasarruf amaçlı kurulmuştur. Daha sağlıklı ve verimli sulama sistemi anlamına gelmektedir. Asla suyun zerre tanesi boş bir m2 ye düşmemek anlamına gelir. Sistem ağaçların kök bölgesine suyu iletmektedir.

Rain Bird 3504 serisi Rotor sprink Performans

Otomatik Sulama Sistemi Polatlı


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mesaj Bırakın