• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Otomatik Sulama Sistemi Çayyolu


icerikimg

Otomatik Sulama Sistemi ve Çayyolu Bahçe Sulama Sistemi Ankara ve ilçelerinde müşterimize hizmet vermekteyiz.

Çayyolu Bahçe Sulama sistemi ve çim sulama sistemi firmamız 18 yıl deneyimi ile bir çok özel konutlarda ve toplu konut site ve belediye park bahçeler müdürlüğünde iş yapmıştır.

Çayyolu Yağmurlama Sulama Sistemi İçin Ücretsiz keşif

Çayyolu ve ankara ve ankara ilçelerinde ücretsiz sulama keşif imkanı sunmaktayız. Öncelikle şunu belirtelim asla keşif için ücret talep etmiyoruz. Burdaki amacımız müşterilerimize en uygun fiyatta ve en kaliteli markalardan oluşan Hunter ve Rainbird markalarla sulama sistemi yapılmasıdır. Bizim Rainbird ve Hunter markalarında bayilik olduğundan dolayı iskontoyu fazla tuta biliyoruz. Uygulamalarda uygun fiyat vermemizin amacı daha çok iş anlamında kar iöajımızı düşük tutup daha çok işten daha fazlası zaten gelmektedir.

Çayyolu Damlama Sulama Sistemi Ve Bahçe Sulama Sistemi Ürünlerin Özellikleri

Ürünlerin markaları çok önemli bir husustur. Dediğimiz gibi  2 marka konusunda dünya genelinde en çok tutulan ve test aşamaları olsun ürün kimyasal maddeleri sağlamlık gibi hususlar çok önemlidir.  Dünya lideri olan Hunter ve RainBird markalarıdır. Ürün özellikleri her ikisininde hemen hemen aynı özlliğe sahiptir, Yağmur sensör girişleri ve diğer sensör montajlama özelliği vardır. Sadece birinde a, b, c, d program verme özlliği olup istenildiğinde farklı istasyona program verile bilir. Rainbird markasında ise her bir solenoid vanaya yani istasyon bölgesine ayrı ayrı dakika verilme imkanı sunar.

Çayyolu Sulama Sistemleri Avantajları

Çayyolu sulama sistemi avantajları haliyle çok fazladır. Örnek vermek gerekirse bunlardan biri çim sulamak için elinize hortum alıp sulamaktan kurtuluyorsunuz. Biliyorsunuzki her gün sıcak aylarda günde 2 defa en az sulamak gerekmektedir. Bu nedenle bir gün boş bıraktığınızda sağlıklı ve sık bir çim ortamı bahçede görmemiş olursunuz.

Diğer bir yararı ise daha önce hortum ile suladığınız çimler ve otomatik sulama sistemi ile suladığınız bir durumda arada çok fark görmüş olucaksınız. m3 olarak hortum ile daha çok su harcadığınızı fakat Bahçe Sulama Sistemi sayesinde daha az su harcadığınızı fazlasıyla görmüş oluyorsunuz.

Ekonomik yönden de size yardımcı olan Yağmurlama Sulama Sistemi sizn yapmış olduğunuz bu sistemi en az bir kaç yılda fazlasıyla ücretini çıkarmış oluyorsunuz.

Sulama sistemi uygulaması yapdırdınız kaç yıl kullanırım diye bir soru soruyorsunuzdur içinizden. Dünyada hiçbir zaman çürümeyen maddelerden bilmeniz gereken şudur o madde Plastiktir. Otomatik Sulama Sistemi parçaları hemen hemen hepsi plastikden üretilmiştir. Sadece küresel vanalar 20 yıl geçdikten sonra oksitlenmeyi görüceksiniz. 20 yıl içerisinde bu paslandı kaldırayım atayım diyede bişi yoktur. pe 100 borular, Solenoid Vanlar, Kangal Borular, Kontol Panelleri gibi bütün parçalar özel plastik maddeden üretilmiş çok ama çok uzun ömürlü toprak altında asla çürümeyen malzemelerdir.

Not : Tamamen Otomatik Sulama Sistemi Keşif Ücretsiz olup müşterimize bu sulama sistemini projelendirip işin olduğu taktirde ise projemizi ücretsiz olarak müşterimize veriyoruz.

 

 

 

 

 

 


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.