• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Otomatik Sulama Sistemi Batıkent


icerikimg

Otomatik Sulama Sistemi  Batıkent Bahçe Sulama Sistemleri Batıkent Ankara ve her ilçelerinde firmamız müşterilerimize proje ve sulama sistemi uygulamalarında hizmet vermektedir. Yağmurlama Sulama sistemi denince aklımıza yağmur şeklinde sulama gerçekleştiren başlıklar gelmektedir.

Bahçe Sulama Sistemi yapılırken kansusulama sistemleri olarak bizler batıkent belesdiyesi park ve bahçelerde yapmış olduğumuz işler başarılı bir şekilde sistem döşenip öalışmalarımız sonucunda işi teslim gerçekleştirilmişdir. Bir çok villa ve site işleri özel konut gibi yerlerde müşterimize %100 müşteri memnuniyeti sağlamış bulunmaktayız. Verdiğimiz tekliflerde son derece en iyi marka olan Hunter ve RainBird markaları tercih etmekteyiz. Ücretsiz keşif yapıp müşterilerimize teklifimizi ürünlerin özlliklerini anlatmaya ve çok uygun fiyat çıkarmaya çalışmaktayız. Peki bundaki uygun fiyat nasıl olur diye sora bilirsiniz.

Otomatik Sulama Uygun Fiyat Nasıl Verile Bilir ?

Bir özel konut yada toplu konut düşünün. Bizler müşterilerimize fiyat verirken kar imajımızı düşük tutup fiyat çalışması yapdığımız için hemen hemen her gittiğimiz keşiflerde işi almaktayız. Peki bize yararı bulunuyormu ? Evet her 10 müşteri bize Sulama Sistemi Keşif çalışmamız için aradığında fiyatımızı karımızı diğer firmalardan düşük tuttuğumuzdan dolayı daha çok iş anlamnıa geliyor. Buda bizim daha çok iş demek kar imajını karşılamak demektir.

Sulama Sistemi Ürün Özellikleri 

Sulama sisteminde her zaman en çok kullanılan solenoid vanalardan yani elektirikli vanalardan eğer özel bir küçük konut villa vs gibi bir alan ise 1” solenoid vana hunter pga ssolenoid vanaları kulalnmaktayız. Müşterimiz hiç sormasa bile biz her solenoid vananın arkasına bir müdahale vanası atıyoruzki buda şebekeden pislik gelirse temizleme amaçlı suyu kesmemize yarıcakdır. RainBird marka tercih eder ise biz Hv Veya V serisi model solenoid vanaları kullanıyoruz. BUnlar Rainbird in vaz geçilmez en çok tutulan solenoid vanalarıdır. Jar Top dediğimiz kavanoz tip solenoid vanaları üşterimizin isteğine göre buda yine uygun fiyat ile tercih edile bilir.

Kontrol paneli özllikleri ise  istenilen satate suyu verme imkanı vardır. İstenilen günü iptal etme haftanın örneğin 4 günü sulama imkanı veya istasyon sayısan göre sadce 10 istasyonluk bir alanda 4 istasyona ayrı saat gire bilne imkanı vardır. Sensör girişleri özelliği vardır. Dalgıç Pompayı çalıştırma sinyal gönderme özllliği bulunmaktadır. Bunlar iç mekan ve dış mekan olarak sıralaya biliriz. İç mekan kontrol paneli modeli Rain Bird markalarda Rzx-i model olarak geçmektedir. Hunter markalarda ise İç mekan sulama kontrol paneli Hunter X-CORE kontrol paneli kullanılır. Peki iç mekan kontrol paneli dış mekan kontrol paneli nedir.

Bu sorunun cevabı çok basit arkadaşlar. Bu şu anlama geliyor evin içine yada deponuz yok ise dış mekan kontrol paneli dışarıya montajlanır ve bu kontrol paneli özelliği muhafaza kapaklıdır. Yağmur yağsa da su geçirmez. İç mekan ise Kontrol panelinin koruma kapağı kılıfı olmayan şeklidir.

Batıkent Otomatik Sulama Sistemi  başlıklı yazımızda müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli olup asla profesyonel bir ekibin sulama sistemini yapmmaması durumunda verilen boş yere emek ve ücretler kör noktalar gibi sorunlarla karşılaşmanızı istemiyoruz. Mutlaka deneyimli ve işin ehli ayrıca bütün sulama gurupların özellikelrini hatta sulama bşlıkların atış mesafesini bilen ve sulama başlıklarını nereye yerleştiriceğini kestiren birinin bahçenizde çalışma yapmasına öncelik vermeniz gerekmektedir. Bizler yanlış yapılan sulama sistemi ile karşılaştığımız zman müşterilerimize durumu video anlatımlarla anlatmakta ve her bir ürünün mühendislik çalışmaları  olduğunu vurgulamaktayız. Güzel bir sorunsuz sulama sistemi istiyorsanız mutlaka kansusulama sistemlerini aramanız hatta gerekirse bilgi alamnızı tercih ediyoruz.

 


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.