• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Otomatik Sulama Sistemi Ankara


icerikimg

Otomatik Sulama Sistemi Ankara

Otomatik Sulama Sistemi Ankara,  Kansusulama sistemleri olarak Otomatik Sulama Sistemi Ankara ve ilçelerinde sulama sistemi ve bahçe onarım damlama sulama sistemi , Sulama sistemi bakım işlerinizde müşterilerimize en uygun fiyat ve en iyi marka işçilikte kar imajımızı az tutup daha çok iş daha çok memnuniyet prensibi doğrultusunda ilerlemekteyiz.

Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin kansusulama sistemi denildiğinde sağlam bir alt yapımızın çevrede bilinmesidir.

Firmamız Ankara bahçe çim sulama ve yağmurlama sulama sistemlerin’de Edok Komutanlığı ve Türkiye Petrolleri  Anonim Ortaklığı ( TEPA ) ‘da yapmış olduğu büyük projelerde dekoder sistem ile bu projede bulunmuş ve yağmurlama sulama sistemi,damlama sulama sistemini uygulamasını bitirmiş zamanında teslim etmiştir. Edok komutanlığında toplamda 150 istasyonluk bölgede 2 adet dekoder cihazı ve 150 adet 2” solenoid vana kullanmıştır.

Bu uygulamanın bir örneğide erzincanda gerçekleştirdiğimiz erzincan 1000 kişilik polis okuludur. Erzincan girişine 10 km kala erzincan üniversitesinin karşısında bulunan polis okulu 110 luk ana hattıyla toplamda 102 sulama istasyonuyla işimizi teslim etmiş olduk. Toplamda okulun çevresi 400 dönüm olan ve peyzaj alanı ise 170 dönüm olan bu alanda damlama sulama sistem yağmurlama sulama sistemi çimlere kazandırmış olduk. Polis okulunda bir adet futbol sahası bulunmaktadır.

UEFA standartlarına uygun şekilde ıslatması gerçekleştirilmiştir.Ankara 19 mayıs stad sulaması ve kütahya tavşanlı futbol sahası, Ankara Osmanlı Stad sulamasını gerçekleştirdik ve teslim ettik. 18 yıllık deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşmakta ve teknik olsun proje bazında olsun her zaman teknik destek vermekteyiz. Ankara Gestaş ve park bahçelerde özel konutlarda toplu konut sitelerinde peyzaj işlerinde hizmetimiz bulunmaktadır.

Firmamız 12. Cadde sincan ‘da bulunan Toki koutlarında pekintaş ve pekerler inşaatın üstlendiği bu çalışmada toki konutlarının içme suyu alt yapı çalışmalarında anıl kaynak ve elektrofüzyon çalışması gerçekleştirmiştir. Yağmurlama sulama sistemi bir çok mısır ve yonca ekimi yapan çifçilerimize sulama tabancaları mariner skper ve roket markalı başlıklar tedarik etmiş müşterilerimizin memnuniyetini kazanmıştır.

Ankara İncek ilçesinde bulunan Atakent sitesinde bulunan özel konutlarda müşterilerden müşteri tavsiyesi üzerine bir çok villaların sulamasını ve angora evleri beysukent evleri gibi villa toplu site tarzı evlerin bahçelerine profesyonel mühendislik çalışmalarımız olmuş ve çok uygun fiyatlarda bu işi gerçekleştirdik.,

Otomatik Sulama Sistemi Uygun Fiyat Nasıl Veriyoruz

Ücretsiz olarak çim sulama yapılacak bahçemizin tamamen ücretsiz keşfine gidiyoruz. Bahçemizin kroki şeklini çıkarıp adaları ölçü işlemini kağıda işliyoruz. Burda bizim amacımız m2 çıkarmak değildir. Bu ölçü kroki şeklinde olduğu için bunu autocat programına işliyoruz. Yani gerçek proje programına çizip sulama sistemini mühendis arkadaşlarımız işlemektedir.

Buda tamamen müşteri memnuniyeti amaçlı olduğundan ücretsizdir. Bu aşamadan sonra sulama sistemi malzeme listesi bu programdan çıkmış ve müşterilerimize görsel amaçlı whatsap ‘dan gönderilmektedir. Fiyat çalışmamız ile gönderilen uygun fiyat diğer firmaların verdiği m2 hesabına kıyasla daha çok uygun çıkmaktadır. Nedeni bizler malzemeyi fiyatlandırıp üzerine işçilik uygulama ücretini müşterilerimize vermekteyiz. Bu sayede kar imajını düşük tutmakta işi tamamen profesyonel şeklinde sunmuş oluyoruz.

Sulama Sistemi Teslim Edildiğinde Ödeme Yap

Otomatik Sulama Sistemi bahçeniz 3000 m2 kadar proje keşif ücretsizdir. Uygulama ise tamemn müşterilerimize yapılacak işlemler orjinal gerektiği gibi projede anlatılır ve sulama malzeme ürünler alana güvenilir bir yere indirilir. Otomatik sulama sistemi çalışması başlanır ve uygulama bitttikten sonra otomatiğe bağlanır.

İşlem tamamen kazı dolgu montaj işleri bittikten sonra otomatik devreye alınır. Yönetici veya konut sahibine veya görevliye otomatik sulama kontrol paneli video ve şahsi olarak nasıl ayar çekileceği anlatılır teslim edilir. Artık sulama sistemi her gün otomatik olarak sulanmaya başlayacaktır. Bundan sonraki işlem teslim edildikten sonrada ödeme işlemi gerçekleşir. Toplam 1 yıl kansu sulama sistemleri tarafından garanti kapsamına alınır.

Otomatik Sulama Sistemi Ankara


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mesaj Bırakın