• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Mısır Sulama Tabancası


icerikimg

Mısır, farklı sulama sistemlerine son derece toleranslıdır: Pivot ve lineer sistemler, kalıcı ve taşınabilir katı set ve gezgin hortum makarası sulaması, mısır için çok etkili çalışma modlarıdır. Yağmurlaam Sulama Tabancalrına Güvenin.  ve Sulama Başlıkların debi basıncına göre pompa seçimi yapın. Eğer hidrafor veya pompa vs basınç sağlayıcınız daha önceden kurulu var olan bir sistem ise mutlaka bu özelliğe uygun sulama başlıkalr seçilmesi gerekmektedir.

 

Aksi taktirde sulama tabancanız örnek vermek gerekirse 50 metre atan bir şanzumanlı veya çarpmalı siprink`iniz istenilen değerde su debini ve basın

Merkez pivot.

Center pivot, mısır üretiminde yaygın olarak kullanılır ve uygun maliyetli, emek tasarrufu sağlayan bir çözümü temsil eder. Tek tip bir Rotator sprinkler paketi ile yapılandırıldığında, Turuncu plaka damla tüplerine en geniş atışı sağlar. Veya sisteminize üstten montaj istiyorsanız, hem Rotator hem de Hızlandırıcı püskürtme başlıklarına ve darbeli sprinklere göre avantajlar sunar.

Katı set.

Taşınabilir veya kalıcı katı set sistemleri, pivot kullanmanın pratik olmadığı veya mümkün olmadığı daha küçük boyutlu veya alışılmadık şekilde şekillendirilmiş alanlarda idealdir. Titreşimsiz R2000WF ve R33, mısır için gereken yüksek yükselticiler için en iyi sprinkler seçenekleridir. R2000WF için tipik aralıklar 30 ‘x 40’, 40 ‘x 40’ veya 40 ‘x 50’ şeklindedir. Uygun maliyetli yükseltici uzatmaları için Nelson # 10352 ve # 10060-002 PVC bağlantı parçalarını kullanın. R33 ve R33LP için tipik aralıklar 40 ‘x 50’, 50 ‘x 50’ veya 40 ‘x 60’ şeklindedir.

Katı set sistemleri, düşük rüzgar koşullarında daha yakın aralıklar kullanıldığında pivot seçeneğinin yüksek homojenliğini karşılama potansiyeline sahiptir. Su hacminin ve pompalama kapasitesinin mevcut olduğu yerlerde, Rotator sistemleri çimlenme zamanında toz üfleme gibi olumsuz çevresel koşullarla mücadele etmek için en iyi seçenektir.

Gezgin hortum makarası.

Bir gezginin üzerindeki Big Gun sprinkler, düşük işçilik maliyetleri ile hareketlilik sunar. Gezginler, doğrusal bir sistem veya pivot ile sulama yapmak pratik olmayan daha küçük ve dikdörtgen şekilli alanları sulayabilir. Ekipmanın sahaya yerleştirilmesi ve kurulumu büyük ölçüde mekanize edilmiştir. Bu sistemler ayrıca atık suyu dahil etmek için kolayca uyarlanabilir. Daha yüksek basınç gerektirirler ve çok az veya hiç filtreleme masrafları yoktur. Bir Big Gun’un bir gezgin üzerindeki yüksek yörünge açısı ve uzatılmış montaj yüksekliği, mısır gibi uzun bir mahsulün tepesine su yansıtmasını sağlar.

Mısırın sulanması, bölgenizden vana seçiminize kadar her şeye bağlı olan karmaşık bir iştir. Aşağıda mısırda yaygın olarak kullanılan Nelson ürünlerinden bazılarını keşfedin veya bölgenizdeki bölge müdürüyle iletişime geçin, böylece sizin için doğru çözümü bulmanıza yardımcı olabiliriz.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.