• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

İzmir Otomatik Bahçe Sulama Sistemleri


icerikimg

İzmir Otomatik Sulama sistemi proje ve proje uygulama danışmanlık gibi bir çok hizmet vermiş olan KANSU Sulama Sistemleri olarak Tamamen müşteri memnuniyeti esas alarak çalışmaktayız.

Damlama sulama sistemleri ve yağmurlama sulama sistemleri gibi çeşitli sulama yöntemlerinde uzman kadro ve 18 yıllık deneyimimiz ile müşterimize doğru bilgiyi sağlamaktayız. Verdiğimiz bu hizmetler arasında Sulama sistemleri servis bakım gibi teknik olarak’ta çalışmamız bulunmaktadır. Büyük projelerde dahi uzamn olarak sulama projesi çizip uygulayan KANSU sulama sistemleri olarak uygulanan kazı dolgu ve montaj anahtar teslim fiyatlarımızda 1 yıl garanti vermiştir. 20 yıl gibi büyük bir zaman içerisinde dahi sıkıntı yaratmayan bu sistem özellikle uygulamanın doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Çimlerde kör nokta kalmaması için sulama projesini çizen veya proje olmayan bahçelerde uygulayan ustamız mutlaka ürünlerin atış mesafesini ve özelliklerini bilmesi gerekmektedir. Boruların kaç ton geçirdiğini, Sprey sprink veya başlıkların saatte kaç m3 su harcıyacağını bilmesse sistem performanslı çalışmaz veya homojen şekilde sulama gerçekleşmez. Burda önemli olan uzman olarak sistemin uygulanmasıdır.

Damlama sulama sistemi daha kolay ve ağaçlarda veya birkilerde kulanılan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde kök bölgeye su ziyanı olmadan uygulanır sulama gerçekleştirilmektedir.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.