• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

İSTANBUL OTOMATİK SULAMA SERVİS BAKIM


icerikimg

Bahçenizdeki çimler sararması ve bazı kuruma olayları gerçekleşiyor. Bu durumlar bir çok bahçelerde gerçekleşir. Bahçenize devamlı çim ekimi yapıp gübreliyorsunuz ama yinede sonuç alamıyorsunuz. Burada dikakat edilmesi gereken iki önemli husus vardır. Bunlardan birincisi sulama sisteminizin yada sulama yapılırken  bahçenizde kör noktaların olduğunu asla unutmamız gerekir. Eğer sulama sistemi her yeri eşit şekilde ıslatıyor ise bahçe sulama sisteminizde daha az su alan bölgeleriniz olduğunu ve çimlerinizin kuruduğunu sarı rengini aldığını zamanla kuruduğunu göreceksiniz.

Çim Sulama Sisteminin İyileştirilmesi

Çim sulama sisteminin sulama başlıkları öncelikle ileştirilmesi gerekmektedir. En önemli hususlardan biri budur. Suyunu istediği kadar alamayan bir çim tohumu yada çimler zmanla kurumaya başlayacaktır. Suyu az aldığından birden kurumaz. Zamanla yavaş olarak kuruma gerçekleşmeye başlar. Burda yapılması gereken sprey sprinkler yani sulama başlıkları iyileştirilir. Kör noktaya suyun ulaşmadığı ve eşit sulanmayan bölgeler tespit edildikten sonra atış mesafeleri değiştirilir. Sorun bu şekilde hal olur. Bu dediğimiz olay tabiki sulama sisteminizin ayar bölümünde sıkıntı yoksa diye düşündük. Sulama sistemi kontrol panel zaman ayar sekmesinde sıkıntı yoksa bilmeniz gerekn sulama başlıklarından kaynaklanmaktadır.

Kurumuş Çimlere Çim Tohumu Ve Gübreleme Aşaması

Sulama sistemi sorunları çözüldükten sonra bu kurumuş olan bölgelere çim tohumu ve gübreleme işlemi gerçekleştirilir. Üzerinden baskı yapmak için yani ezmek için tohumun toprağa daha rahat kök sala bilmesi adına silindir dediğimiz alet ile ezilir. Bir kaç Haftaya çimleri görmüş ve sağlıklı bir şekilde görmüş olacaksınız.

İstanbul Çim Sulama Sistemlerinin Önemi

İstanbul Çim Sulama Ve İstanbıl Otomatik Sulama Sistemleri, Yağmurlama Sualama, Bahçe Sulama Sistemi, Çim Sulama Sistemleri Kansusulama Sistemleri Olarak  Müşterilerimize  Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Yağmurlama Sulama Sistemi

Yağmurlama sulamada ürün ve hizmetlerimiz istanbul ilimizde kargo aracığula gönderilmektedir. Yağmurlama sulama tabancaları, Otomatik Sulama Sistemi Kurulumu ve alt yapı iöme suyu hattı işleri müşterilerimize proje danışmanlık gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sulamada 18 yıllık deneyimimizi müşterilerimizle paylaşmak ve her konuda gerektiğinde bilgi vermekden asla kaçınmadık. Uzun yılalr boyu yaptığımız işlerin arkasında ve takibinde olan kansu peyzaj ve otomatik sulama sistemleri kendini güvenilir bir konuma yükseltmiş ve hizmet vermiştir.

 


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.