• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

ICD DEKODER ( DECODER ) HUNTER


icerikimg

Hunter’ marka ve iki  kablolu decoder dekoder sisteminin eklenmesiyle ACC kontrol ünitesi çok daha da güçlü. Sağladığı zengin özelliklerden asla taviz vermeden toplamda 99 istasyonu kontrol etmek için, ACC-99D, çift kablolu dekoderler de kullanır. Uzun mesafelerde çok sayıda vanayı çalıştıran ACC99D dekoder kontrol ünitesi, ACC’nin güçlü özellik kümesinden tam olarak yararlanır. çift kablo ile beslendiğinden bakır kablo tasarrufu sağlar, sorun gidermeyi basitleştirir, yeni istasyonların hızlı eklenmesini sağlar, kazı miktarını en aza indirir ve çift kablolu hat üzerinden uzaktan kumanda ile sensör izlemeye olanak tanır.

ACC Kontrol Ünitesi serisi çift kablolu dekoder uygulamaları ile de uyumludur. Ayrıca geleneksel ACC serisi kontrol ünitesini, geleneksel çıkış modülünü ADM-99 Dekoder Çıkış Modül ile değiştirerek çift kablolu dekoder sistemine uyarlaması da yapılabilir. Bu dökümanda “geleneksel” veya “geleneksel kablolu” terimleri solenoid tarıfından kumanda edilen her bir istasyonun çift kablolu dekoder sistemin aksine ayrı bir kablolama ile kontrol ünitesindeki çıkışa bağlanmasını ifade etmektedir.

Dekoder sistemleri kablo tasarrufu sağlar. Bir çok kullanıcıyı cezbeden en büyük özelliği 99 istasyonun 100’den fazla kablo yerine tek bir kablo çifti (genellikle 14 AWG/2.08 mm2 som bakır) üzerinden idare edilebilmesidir. Ayrıca çok sayıda bağımsız kablo hattı ile ortaya çıkan konnektör ve işçilik masraflarından da tasarruf ettirmektedir.

“Hunter, Kontrol Ünitelerinin Tamamında WaterSense Etiketi Sunmaktadır. Tüm Hunter AC elektrikli kontrol üniteleri artık Solar Sync sensör ile birlikte kullanıldığında WaterSense etiketi taşımaktadır. Sayısız kullanıcı dostu özelliği içeren X-Core, Pro-C, I-Core ve ACC ürün hatları ile Hunter WaterSense etiketli kontrol üniteleri herhangi bir peyzaj sulama sistemine uyacak şekilde üretilmiştir.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.