• Uzman ekibimiz sizin için
  herzaman hazır!

 • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
  tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

I-CORE HUNTER KONTROL ÜNİTESİ


icerikimg

I-Core, Hunter’ın beklentilerinizi karşılayacak yüksek ticari ve üst düzey bireysel uygulamalarına yönelik kontrol ünitesidir. İleri teknoloji debi izleme, sisteme hızlı genel bakış erişimi, fabrika montajlı SmartPort®, altı dil özelliği ve koyu, arkadan aydınlatmalı ekran gibi yenilikçi özelliklerle dopdolu I-Core, yüksek teknolojili sulama projeleri için önerilmektedir. I-Core kullanmak için en büyük neden çok yönlülüğüdür. Plastik kabin versiyonu 6 istasyondan 30 istasyona kadar genişletilebilirken metal kabin versiyonu 42 istasyonu barındırabilir. Bir çift kablolu DUAL® eklenti modülü dahil edilerek istasyon kapasitesi 48 adete kadar çıkarılabilir. Paslanmaz çelik ve ayaklı modelleri de mevcut olup çok çeşitli kasa opsiyonları sağlamaktadır. ROAM veya ROAM XL uzaktan kumanda ya da tasarruf odaklı Solar-Sync® gibi seçenekleriyle I-Core’da olasılıklar nerdeyse sınırsızdır.

ÖZELLİKLER
 • İstasyon sayısı: 6 – 42 (DUAL dekoderlerle 48 istasyon)
 • Tip: Modüler
 • Kasa: Dış mekan
 • Bağımsız program sayısı: 4
 • Her program için başlatma zamanı sayısı: 8 (A, B, C); 16 (D)
 • İstasyon maks. çalışma süresi: 12 saat
 • Garanti süresi: 5 yıl

GELİŞMİŞ ÖZELLİK


GERÇEK ZAMANLI DEBİ İZLEME

Bu özellik, yüksek veya düşük debi durumlarını tespit etmek ve alarmlara otomatik olarak tepki vermesi için debi ölçerin bağlantısına izin verir. Kontrol ünitesi, her sulama bölgesinin tipik debisini öğrenir ve sonrasında otomatik sulama esnasında performansı izler. Hatalı debiler tespit edildiğinde, kontrol ünitesi hatalı istasyonu belirler ve onu kapatır. Alarm parametreleri, kullanıcı tarafından programlanabilir. Debi toplamları, sistemin su kullanımını raporlayabilmesi için kontrol ünitesi hafızasında kayıtlıdır.

TEK DOKUNUŞLA MANUEL BAŞLATMA

Kullanıcının sağ ok düğmesini basılı tutarak ve sonra uygun istasyona bir çalışma süresi belirleyerek herhangi bir istasyonu el ile başlatmasını veya test etmesini sağlar.

PROGRAMLANABİLİR YAĞMUR GECİKTİRMESİ

Programlanabilir Yağmur Geciktirmesi özelliği, kontrol ünitesini kullanıcının belirttiği sayıda gün kadar kapalı durumda tutar ve sonra sistemin otomatik olarak programlanmış sulamaya dönmesini sağlar. Bu, uzun süren yağışlı havalarda sulamayı önler sonra kontrol ünitesinin yanına tekrar gelmeyi gerektirmeden otomatik olarak sulamayı sürdürür. Kontrol ünitesi sulamaya devam etmek için kalan gün süresini görüntüler.

HIZLI KONTROL (QUİCK CHECK™)

Quick Check özelliği, bir düğmeye basarak sahadaki kablolama hatalarının hızlıca tespit edilmesini sağlar. Belirli bir istasyon numarasında saha kablolamasında kısa devre algılandığında Quick Check bir ERR (Hata) mesajı görüntüler.

OTOMATİK KISA DEVRE KORUMASI

Otomatik kısa devre koruması AC elektrikle çalışan tüm Hunter kontrol ünitelerinde bulunan bir özelliktir. Bu özellik genellikle kablolama sorunlarının neden olduğu elektrik kaçaklarını otomatik olarak algılar. Kısa devre algılanan istasyonlar atlanarak kaçak algılanmayan istasyonlarda sulamanın devam etmesine izin verilir. Yanacak sigorta veya atacak dahili devre kesici bulunmadığından sulama tamamen devre dışı kalmaz.

MEVSİM AYARI: I-CORE

Bu özellik, bir yüzde ölçeği yoluyla sulama çalışma sürelerinde hızlı ayarlar yapılmasını sağlar. Mevsimin ortasında mevsim ayarını %100 yapın. Hava koşulları daha az su gerektiriyorsa, sulama çalışma sürelerini azaltmak için uygun yüzde değerini (örneğin, %50) girin ve programda her istasyonu ayrı ayrı ayarlamaktan kurtulun. I-Core, su kullanımını azaltmak için Mevsim Ayarını kullanmanın üç farklı yolunu sunar:

Genel: Seçilen tüm programlara bir mevsim ayarı değeri sağlar.

Aylık: Kullanıcının yılın her ayı için bir mevsim değeri programlamasını sağlar. Bu yalnızca I-Core’da bulunur ve her ayın ilk günü, programlanmış olan mevsim ayarı değerini otomatik olarak değiştirerek çalışır.

Solar Sync: I-Core’a bağlandığında, Solar Sync ET sensörü ölçülen yerel hava durumuna bağlı olarak otomatik bir günlük ayar uygular

İSTASYONLAR ARASI GECİKTİRME

Kontrol Ünitesi bir istasyondan diğerine geçerken istasyonlar arasındaki sulama gecikmesi sağlar. Gecikme birkaç saniye (yavaş kapanan vanaların kapanmasına zaman tanımak için) ile çok daha uzun bir süre (basınçlı tankların vb. tekrar dolmasına olanak tanımak için) arasında olabilir.

SENSÖR PROGRANABİLİRLİĞİ

Spesifik bir sensör alarmında, hangi programın tepki olarak durdurulacağını belirtebilme yetisidir. Bu, sensör tarafından etkilenmeyen programların otomatik çalışmalarına devam etmesini sağlar.

TOPLAM ÇALIŞMA SÜRESİ HESAP MAKİNESİ

Bu özellik tüm çalışma sürelerini toplayarak programın toplam süresini hesaplar. Bu bilgiler sulamanın günün hangi saatinde biteceğini belirlemek için kullanılabilir.

DÖNGÜ VE ISLATMA

Bu su-tasarrufu sağlayan özellik, eğimli alanlarda veya suya doymuş topraklarda minimum döngü süresinin haricinde her bir istasyon için saat, dakika veya saniye olarak maksimum döngü süresini belirtmenizi sağlar. Kullanıcı herhangi bir çalışma süresi girebilir, ve kontrol ünitesi otomatik olarak bu süreyi döngülere bölecek ve suyun döngü sürelerinde emilmesini sağlayacaktır. Bu her istasyon veya özel toprak ve saha koşullarında istasyon blokları için de ayarlanabilir.

SULAMA YAPILMAYAN ARALIK

Kontrol Ünitesinin otomatik sulamaya izin vermediği, kullanıcı tarafından belirtilen zaman aralıklarıdır. Sulama Yapılmayan Aralık yerel sulama kısıtlamalarına uymak veya yaya trafiğini engellememek için kullanılabilir. Bu ayar yerel bakım için manuel sulama seçeneklerini etkilemez.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.