• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

HUNTER PRO SPREY SPRİNK PRS30


icerikimg

BASINÇLA BERABER UYUMLULUĞU DAHA VERİMLİ BİR SULAMA SİSTEMİ SAĞLAR

Su basıncının regüle edilebilmesi tüm sistemin verimliliği için çok önemlidir. Kahverengi kapaklı PRS30, Pro-Spray gövdesinin tüm sağlam ve güvenilir özelliklerini alır ve su basıncını 2,1 Barda sabit tutarak verimli bir basınç regülasyonu sağlar. Dahili regülatörün su kaybını önlediği ve kök bölgelerinin daha sağlıklı olmasını ve sprey nozulları için ideal olan basınçta sağladığı kanıtlanmıştır. PRS30 hem sabit açılı hem de Pro Ayarlanabilir Nozulları ile uyumludur ve Çalı, 10 cm, 15 cm, 30 cm yükseltici ile sunulmaktadır. Hem bireysel hem de ticari uygulamalar için önerilir.

ÖZELLİKLER
  • Uygulama: Bireysel / ticari
  • Modeller: Çalı, 10 cm, 15 cm, 30 cm
  • 15 cm ve 30 cm yan giriş olmayan (NSI) modellerdir
  • Garanti süresi: 5 yıl

GELİŞMİŞ ÖZELLİK


SIZDITMAZLIK CONTASI

Basınç ile aktive olan, çok fonksi- yonlu silici conta debiyi başlangıçta regüle ederek, yükselticinin takılı kalmasına neden olabilecek kirin dışarıda tutulmasını sağlar. Başlık bir kez tamamen açıldığında silici conta, yükseltici boşluğunu kısıtlayarak bölge içerisinde maksimum sayıda başlık kullanılmasını sağlar.

Pro-Spray grubu ağır hizmet tipi  bir gövdeye ve yaya trafiğinin darbeleri ve ağır iş makinelerinin  zorlaması gibi en ağır şartlara dayanacak şekilde üretilmiş dayanıklı bir kapağa sahiptir. Ek olarak, çok dişli destekli tasarımı kapak ile gövde arasında üstün bir tutunma kuvveti sağlayarak başlığın giriş basıncındaki ani yüksek çıkışlara dayanmasına yardımcı olur.

Her tür koşul altında olumlu geri çekilme için en güçlü yay.

Yaya trafiği, peyzaj araçları, sıcaklık değişimleri ve basınç değişimleri gövde kapaklarının gevşemesine neden olur. Bir çok sprey gövdesi O-ring ile donatılmış olup gevşediğinde silicinin kırılmasına neden olur.Pro-Spray tam bir 360 derece tur için ve herhangi bir basınç altında dayanıklılığını korur.

Çalışma Özellikleri

  • Önerilen basınç aralığı: 1.0 – 7.0 bar; 100 – 700 kPa

0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.