• Uzman ekibimiz sizin için
  herzaman hazır!

 • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
  tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

HUNTER PRO-C® HYDRAWISE


icerikimg

Hydrawise™ Web Tabanlı Yazılımına Sahip Profesyonel Düzey Wi-Fi Özellikli Kontrol Ünitesi

Pro-C Hydrawise™, Wi-Fi temelli sulama yönetiminin gücü ile modüler işlevselliğin rahatlığını tek bir yeni nesil kontrol ünitesinde bir araya getiriyor. Pro-C Hydrawise müteahhitlerin zamandan ve sudan tasarruf etmesine, peyzaj alanlarını korumasına ve akıllı ev çözümleri isteyen müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamasına yardım eder. Ayrıca, müteahhitlerin hızlı saha içi yönetim için ROAM ve ROAM XL uzaktan kumandalarını kullanmaya devam etmelerine olanak sağlar.

Yerel ve gerçek zamanlı sıcaklık, yağmur olasılığı, rüzgar ve nem verilerine göre sulama programlarını ayarlayan Predictive Watering™, kontrol ünitesinin çok sayıda güçlü özelliğinden yalnızca birkaçıdır. Dahili miliamper sensörü, kablolarda oluşan sorunların daha kolay bir şekilde giderilmesini sağlar. Kullanıcılar, takılması kolay bir HC Debi Ölçer ekleyerek sızdıran boru veya kırık sprinklerler hakkında bildirim alabilir. Ayrıca kullanıcılar, bir akıllı telefon, tablet veya bilgisayar ile istedikleri yerden kontrol ünitesini yönetebilir.

Pro-C Hydrawise, EPA WaterSense onaylıdır. Ayrıca, Hydrawise sulamayı başlatma, durdurma ve bekletme için kullanışlı ses kontrolü özelliğini sunan Amazon Alexa ile de uyumludur.

ÖZELLİKLER
 • Her yerden kolay internet bağlantısı için Wi-Fi özelliklidir
 • Web tabanlı Hydrawise yazılımı sayesinde otomatik sulama programı güncellemeleri sunar
 • Yerel hava durumu verilerini entegre ederek su tasarrufu programında ayarlamalar yapar
 • 4 – 16 adet istasyon için Pro-C modüllerini kullanır
 • Dahili miliamper sensörü
 • Roam ve Roam XL uyumludur
 • Garanti: 2 yıl
 • 1,5 m’lik kablo ucu ve fiş dahildir

GELİŞMİŞ ÖZELLİK


DOKUNMATİK-EKRAN ARAYÜZÜ (PRO-C HYDRAWİSE)

Pro-C Hydrawise’nin yeniden tasarlanmış panelinin, kontrol ünitesinden programlama ve manüel başlatmayı çok kolay hale getiren tam grafiksel dokunmatik-ekran arayüzü vardır.

TAHMİNİ SULAMA AYARLAMALARI

Yerel hava durumu datası, geçmiş, güncel ve tahmini hava durumu, yağmur, nem ve rüzgar hızına bağlı olarak günlük program ayarlamaları yapılır. Bu, sulama sürelerinin ve bitkiler için verimli sulama ile su dengesini sağlayacak programların ayarlanmasını sağlar.

DEBİ KONTROLÜ VE ALARMLAR

Boru sistemini opsiyonel bir debi ölçer ile izler. Bahçenize zarar gelmesini önlemek için boru kırık olduğunda otomatik alarm ile haber alın.

KABLOLAMA SAPTAMASI VE UYARILAR (PRO-C HYDRAWİSE)

Pro-C Hydrawise yeniden tasarlanmış panel sürekli olarak solenoid vanalara giden elektrik akımını izler. Akım aşırı yüksek veya düşük ise, Hydrawise sizi uyaracak ve hangi vananın doğru şekilde çalışmadığını söyleyecektir. Bu sayede, peyzaj zarar görmeden hatalı çalışan bir vanayı düzeltmenize imkan tanır.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.