• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

ElektroFüzyon Ef Manşon 90 mm 16 Bar


icerikimg

Ef Manşon 90 mm 16 Bara Kadar Dayanıklı. Ayrıca 10 Bar 90 Elektro Fizyon Ef Manşon Çeşitleri Bulunur. Elektrofüsyon Kaynakları Son Derece Güvenilir Bir Boru Birleştirme Yöntemidir.

Elektrofüzyon parçasını yerleştirirken özellikle borunun yüzeyinin kazılması ve silinmesi gerekmektedir. Bu sayede daha sağlıklı bir kaynak elde etmiş olyoruz. Bunun nedeni yüzeyde 1-2 mm kadar kaynatmayı az dercedede olsa engelleyecek farklı bir maddenin bulunmasıdır. Biz bu maddeyi boru yüzeyinden kazıdığımız için gerçek bir plastik maddeye ulaşmış oluyoruz. Fabrikadan çıkan 110 luk borular aslında daha büyük çap olarak makineden çıkar ve sıkıştırma amaçlı diğer makineye girdiğinde 110 luk olarak çıkmış oluyor. Bu sıkıştırma esnasında 1 mm kadar kaygan bir zemin oluşmaktadır. Bu madde füzyon kaynağı yapılırken Ef Kaynak malzemeler 1 mm verimli olmayan yüzeysel maddeyi eritmesinde güçlük çeke biliyor.

Kaynak yapılırken Pe100 boru birleşiminde asla çap şekilde kaynatılmamalıdır. Fizyon ürünün boruya eşit miktarda boruya monte edildiğine dikkat edilmesi gerekmektedir.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.