• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Elektrikli Sulama Sistemi


icerikimg

Elektrikli Sulama sistemleri sayesinde bitkilerin daha hızlı ve daha sağlıklı ve daha az iş gücüne ihtiyaç duyan büyümesine çok yardımcı olur.Bu sistemler, özellikle yağmur nadir olduğu alanlarda etkili. Sulama sistemlerinin birçok türde bir yükleyebilirsiniz.

Yüzey sulama sistemi

Sulama en yaygın yöntem, yüzey sulama sistemleri, arazi üzerine su çekmek için yerçekimi ve toprağa güveniyor. Kullanılan su, bitki köklerinin doğrudan gider ve bu yüzden suyun gereksiz yere değildir. Bu sulama sistemi, her türlü iklim değişiklikleri etkilenen ve tarım arazisinin genişletilmesi için bile kullanmak için en ucuz türüdür değildir. Bu, su günlüğü ve toprağın tuzluluk artışı önlemek için uygun bir drenaj gerektirir. Bu görece emek yoğun zamanlarda olabilir.

Yağmurlama sulama sistemi

Sprinkler arazi geniş toprakları sulama etkili bir şekilde temsil eder. Fonksiyonu, istenen yüzey kapsayan bir yağmur simülasyonu gibi. Sprinkler, yüksek basınç altında çalışır ve sprinkler etki alanını değiştirebilirsiniz rüzgarlı hava şartlarında tarafından etkilenir.

Damla sulama sistemi

Damla sulama sistemi, en verimli sulama sistemi. Bu taban ve bitki kök doğrudan damla damla su sağlar. Sistemi maliyetli ve estetik olarak hoş değil ama verimli bir şekilde işini yapar.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.