• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

AYDIN KUŞADASI OTOMATİK SULAMA SİSTEMLERİ


icerikimg

Otomatik Sulama Sistemleri Aydın ilimizin Kuşadası ilçemizin bir toplu konut site ve  Özel konut villa tarzı bahçelerde sulama sistemi ve peyzaj firmamız tarafından sulama sistemleri uygulaması yapılmıştır. Yaptığımız çalışmalarda Hunter marka ürün kullanılmış ve pilli sulama sistemi ile kontrool paneli çalışmaktadır. Kontrol ünitemiz pili her market gibi satış noktalarında bulunan alkalin pil ile çalışmakta 1.5 yıl sonra pil değişimi yapılması gerekmektedir. Çim Sulama içinbaşlıklar Rotator kullanılmış ve sağlıklı çimlere kavuşulmuştur.

Sulama Sistemleri

Sulama sistemleri konusunda uzman ekiplerimiz çalışmalarında 18 yıllık deneyim ve birikimleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bizim prensibimiz fiyatları daha uygun tutmak ve müşterimize doğru şekilde sulama sistemlerini uygulamaktadır. Bilindiği gibi bir çok sulama firmaları ürünün sprink sulama başlıklarının atış mesafesini bilmediğinden çimlerde kör noktalar oluşmakta ve sulama sistemi doğru şekilde çimlerde sulama yapılamamaktadır. Bizler alanın kroki şeklini çıkarmakta ve bunu autocad programına aktarmakta proje ortamına almaktayız. Bu sayede kesdirilemeyen malzeme listesi ortaya çıkmakta ve doğru şekilde uygun fiyat verilmektedir.

Ücretsiz Keşif Ve Proje

Tamamen ücretsiz keşif ve proje desteği sunmaktayız. Keşif için geldiğimiz bahçe veya alanda kağıt üzerine bahçenizin kroki şeklini ölçü verilip çiziyoruz. Bunlar tamamen Autocad programına attığımız ve sulama projesini çizdiğimiz bu bahçenin malzeme listesi ortaya çıkmış oluyor. Buraya kadar her şey tamamen ücretsiz ve işin olduğu takdirde projemizi müşterilerimize hediye etmiş oluyoruz. Doğru bir sulama sistemi asla kaçak vermez ve arıza olayları ile karşılaşılmaması gerekmektedir. Normal tesisat firmaları ile otomatik sulama sistemleri uzmanı asla aynı katagoride değildir. Sulama sistemleri uzmanları suyun saatte kaç Litre tükettiğini ve başlıkların kaç metre atacağını boruların saate kaç m3 su taşıması gerektiğini bilmesi gerekmektedir.

 

Aydın Kuşadası Damlama Sulama Sistemleri

Aydın Kuşadası ilçesinde yaptığımız damlama sulama sistemlerinde yer altı damlama borusu regülatörlü yani çekvalf’li tıkanmayan boru kullanmış uzun ömürlü sistem kurulup müşterilerimize teslim edilmiştir. Damlama sulama sistemi bitkilerin kök bölgesine daha kolay ulaşa bilmesi için emitör veya nozul yardımı ile suyu ağaçlara veya bitkilere taşımaktır.

Bahçe sulama sistemi sayesinde artık insanlar bütün zamanını kolaylıkla kendine ayıra bilmiş ve gerektiğinde tatile veya iş seyahatlerine rahatlıkla güvenle çıka bilmektedirler.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.