• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Ankara Füzyon Kaynak Firması


icerikimg

Ankara elektrofüzyon  işleri, otomatik sulama sistemleri damlama sulama sistemleri gibi birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Yaptığımız çalışmalarda Ankara Sincan Batı Adliyesi yakınlarında bulunan 3 ve 4 bölge Toki  Konutları içme suyu hattı tarafımızdan yapılmıştır. Bunun içerisinde yangın hidrantları ve bahçe sulama için musluk ağızları bırakılmıştır.

 

Toplamda 30 adet blok bulunan SC 1’den başlayıp Sc 30’a kadar Sistemi elektrofüzyon işlemi uygulanarak teslim edilmiştir. Haziran  2019 tarihinde başlayıp Ekim ayının 16’sında test edilip teslim edildi. elektrofüzyon marka olarak borfit kullanılmış olup vana`lı servis Ta`ler ile çıkışlar verilmiştir. Ankara ve ilçeleri olsun yurdumuzun her ilinde Kansu sulama sistemleri müşterimize hizmet vermekte ve işine uzman  mühendis ekiplerimiz tarafından uygulaması gerçekleştirilir. 

Içme suyu hattı  alt yapı projesi konusunda oldukça uzman olan firmamız ücretsiz olarak malzeme listesi olsun, revize çalışmalarında da uzmanlaşmış 18 yıllık bir deneyime sahiptir. Ef kaynak ve spigot  inegal Te` ler Tek bir hatta olmaksızın borular birbirlerine birleştirilip işlem gerçekleşti. Akay İnşaat tarafından yapılan 30 bloklu Toki evleri Şimdi sahiplerini beklemektedir. 

Büyük çaptaki boruları birleştirmenin en kolay yolu ürünlerden geçer. Sağlam olmakla beraber Van’a gruplarını montajında olmazsa olmazlardandır. Anıl kaynak işlerinde bile bir müddetten sonra elektrofüzyon yöntemiyle boru kaynak işlemi gerçekleştirilir. Fizyon kaynak Türkiye’ye geldiğinden itibaren yeni bir sistem geliştirildi ve park bahçeler belediyeler, hemen hemen her şey borulama yönünden Fizyon kaynak işlemine zorunlu hale gelmiştir.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.