• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Adana Otomatik Sulama Sistemleri


icerikimg

Adana otomatik sulama sistemi tarımsal olarak büyük önem arz etmektedir. Otomatik yağmurlama sulama sistemi Adana ilimizde Tarla sulama ve bahçe sulama için kullanılan sulama başlıkları çiftçiler için büyük ölçüde de kullanılmakta ve uygulanmaktadır. Adanın yüreğir ve ceyhan ilçesinde da yaptığımız çalışmalarda Çim sulama sistemleri ve sisleme sulama sistemi yapılmıştır.

Adana Damlama Sulama Sistemi

Adana damlama sulama sistemi adana yayılmış bir sistemdir. Yanlız adana ili otomatik sulama sistemi yönünden iklimi nemli olduğundan sulama sistemleri nemsiz ortamlara göre daha az su sarfiyatı olmaktadır.

 

Adana Kontrol Paneli Mevsimsel Ayar

Adanada mevismsel olarak nemli bir ilimiz olduğu için sulama kontrol ünitesinden mevsimsel ayar yapma imkanınız vardır. Bu sayede daha kolay daha verimli ve su tasarrufu sağlıycağınız Hunter Solar sensör ürün sayesinde sulama sisteminiz tam teşekküllü çalışmış oluyor. Hunterin ürünü olan solar sensör bir gurup sensör diye tanımlaya biliriz. Bu ürün 3 adet sensör yararı sağmaktadır. Birincisi Damlama sulamanız yada çim sulamanız var ise otomatik kontrol panelinizde var ise bunu  sensör bağlantısına bağlıyoruz. Ve baypas ımızı açıyoruz. Şimdi artık havalar ne kadar sıcaklık düşerse o kadar az sulamamız çalışıcaktır. Rain Bird Rzx-i kontrol panellerinde ise ayrı ayrı sensörlerle bu sağlana bilir.

 

Adana Bahçe Çim Sulama Sistemi

Bahçenizi çimlendirmek istiyorsunuz ama hazır çim ve rulo çim mi diye düşünüyorsunuz. Bahçenizi çimlendirmek istiyorsanız eksi dondurucu soğuklar olmadığı sürece asla bir engel olmuycaktır. Çimler suyu gördükçe ve birde özellile daha hızlı gelişmeleri için güneşi görüyorsa hem çabuk hemde sık bir çim çıkıcaktır. Çok su mantar yapar dediğimiz olaya deyinelim. Aşırı su verildiğinde çimlerde mantar oluşur sade belirli bölgelerde olusan bu mantar lar eğer ilk çim biçmeden müdahe edilip alınırsa bu şekilde hem sık bir çim hemde sağlıklı görüntü yönünden halı gibi dediğimiz tabir ortaya çıkıcaktır.

Elektrik Yoksa Otomatik Sulama Sistemi Yapıla Bilirmi ?

Bir bahçeniz var ve ağaçlarınız var bunları sulamak istiyorsunuz. Fakat alana gelmek istemiyorsunuz her gün kendi kendini sulamasını istiyorsunuz. Veya belirli günlerde otomatik sulamasını istiyorsunuz. Şimdi Hunter ve Rainbird in ve sulama cihazlarının şöyle bir özelliklerinden bahsedelim. İlk olarak bu sorunun cevabı evet elektrik olamayn alanda sulama sistemi yapılır. Sadece Basınçlı suyunuz olması gerekmektedir. Bu basınçlı su, Elektrik olan alandada geçerlidir. Olmassa olmazlardan biri basınçlı sudur.

Örnek vermek gerekirse şebeke sularında yani bahçe musluklarında ortalama en az 3,5 bar bulunmaktadır. En fazla ise 6-7 bar su basıncı bulunur. Bu 3,5 sulama sistemine rahatlıkla yetmektedir.

Kansusulama Olarak Adana Otomatik Sulama Sistemleri Ve  Bahçe Sulama Sistemi, Adana Çim Sulama Sistemi, Yağmurlama Sulama Sistemi  Müşterilerimize Hizmet  Vermekteyiz.

 


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.