• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Rüzgarlı Otomatik Sulama Sistemleri


icerikimg

Rüzgarlı Otomatik Sulama Sistemi Ve Rüzgarlı Sulama Sistemi Rüzgarlı Bahçe Sulama Sisleme  Sulama Sistemi, Rüzgarlı Damlama Sulama Proje Bazında Malzeme Satışlarımız Yapılmaktadır.

Ankara ilçeleri ve diğer illerde sulama malzemesi satışlarımız proje bazında gerçekleşmektedir. Mevcuttaki peyzaj veya vaziyet projenizi Otomatik Sulama Sistemi olarak çizilip autocad programında çalışma yapmaktayız. Sulama sistemi bittikten sonra bu sulama projesinden kesin ve net bir malzeme listesi çıkartılmakta ve fiyatlandırılmaktadır. Keşif tamamen ücretsizdir. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyetini her defasında vurgulamışızdır. Bu nedenle bahçe sulama sistemi yaptırmak isteyen müşterilerimize her konuda teknik konuda garanti konusunda yardımcı olmuşuzdur.

Rüzgarlı Sulama Sistemi Firmaları

Daha önce rüzgarlıda bulunan firmamız 10 yıla yakın hizmet vermiş olup sincan bölgesine geçmiştir.Rüzgarlı bilindiği üzere sulama sektörünün ana merkezidir. Çok eski bir sulama geçmişine sahip olan Bayram Kansu firmalar tarafından tanınmakta ve iş anlamında uzman olarak yapılan işlerin her zaman takibini ve garantisini sağlamıştır.

Rüzgarlı Yağmurlama Sulama Sistemi

Yağmurlama sulama sistemi olarak firma sahibimiz bir çok yağmurlama sulama tabancası konusunda müşterilerimize uygulama ve proje desteği vermiş ve büyük projelere imza atmıştır.Yağmurlama sulama tabancalarından mariner, Skipper, Jolly, Roket 65 gbi farklı markaların satış temsilciliğinde ve Hunter Rain Bird otomatik sulama sisteminde uygulama proje çizimi ve desteği Danışmanlık konusunda herzamn yardımcı olmuşuzdur.

Yağmurlama sulama sistemi tarla sulamalarında kullanılan başlıklardan oluşur. Bu yağmurlama sulama tabancalrının her birinin atış mesafeleri farklıdır. İtal ürünlerde genelde şanzumanlı sulama tabancaalrı tercih edilmekte ve nedeni ise şanzumanlı sulama tabancaları daha verimli sulama gerçekleştirmektedir. Yanlız fazla tozlu bölgelerde şanzumanlı sulama tabancaları önerilmez. Bunun nedeni şanzuman mekanizması zman geçtikçe iş göremez hale gelmektedir. Aşırı tozlanan dişliler kum yada engel olucak maddeleri biriktirip şanzuman dişlisini bozmaktadır. Peki aşırı toz dediğimiz olay nedir. Aşırı toz genelde kömür madenlerinin tozlanmamsı için öarpmalı sprinklerin kullanıldığı alanlardır. Bunlarda şanzumanlı tabancaları önermiyoruz.

Rüzgarlı Damlama Sulama Sistemi

Rüzgarlı damalma sulamada müşterimize damlama sulamada bir çok çeşit sunmaktayız. Hobi bahçesi gibi bölgelere pilli sulama sistemi ve sera büyük alanlarda ise emitör ve bir çok sulama çeşitlerinden malzemelerden bahsetmekteyiz. 33 cm emitörlü damlatıcı delikli borular çiçeklik bölgelerde ve sebze bahçelerinde kullanılanborulama sistemidir. Deliksiz kör boru ise emitör bağlanarak debi ayarı yapılır ve istenilen su miktarı saatte 70 litreye kadar verilmesi sağlanmaktadır. Bu büyük yağraklı yada yapraksız meyve ağaçlarında büyük gövdeli ağaçlarda kullanılmaktadır.

 


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.