• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

ZONGULDAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ STADYUM SAHASI OTOMATİK SULAMA


icerikimg

Zonguldak ilimizin tek bir çim stadı olan karaelmas Kemal Köksal stadyumu onarım bakım işlemini KANSU Sulama Sistemleri firmamız tarafından üstlenmiş ve revize işlemleri yapılmıştır. Yapılan çalışmalarda kapatılamayan vanalar değiştirilip sulama başlıklarında zamanla gerçekleşmiş arızalar yenileriyle değiştirilmiştir. Futbol sahasında bulunan kontrol paneli otomatik ayarları çekilmiş sulama sistemi full otomatik sisteme dönüştürülmüştür.

Stad sahalarında sulama başlıkları arızaları nedeniyle bir kısım formsuz çimler meydana geldiği için firmamız sulama başlıklarını Rain bird 8005 rotor  ile yarı çapı 23,5  m atan başlıkları tercih edip ideal bir sulama gerçekleştirmiştir. Çözülemeyen sıkıntılarda uzman ekiplerimiz sıkıntıyı çözememe lüksü yoktur. Bunun nedeni uzun yıllar sistemin içinde yetişmiş ustalarımız ve mühendislerimiz sayesinde hızlı şekilde çözümleri bulup uygulama aşamasına girmektedir.

Otomatik sulama sistemlerinde Türkiye illerimizin her bölgesinde ve ilçelerinde firmamız hizmet vermektedir. Uygun fiyat ve proje destek li çalışmalarımızda bir çok projelerde keşif ve proje bedeli talep edilememektedir. Yağmurlama sulama başlıkları homojen bir su dağılımı yapan 8005 modeller istenildiğinde suyu kesme özelliğine sahip olduğundan avantaj sağmakla beraber iyi bir çim olasılığı seçeneği oluşmaktadır.

 


0539 951 3191
Bize Ulaşın