• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

FUTBOL SAHASI OTOMATİK ÇİM SULAMA


icerikimg

Bir çok furbol sahası stad sulama işlerinde bir çok projelerde bulunup başarılı şekilde Futbol sahası otomatik sulama uygulamalarını tamamlayıp teslimi gerçekleştirilmiştir. Bunlardan biri ise kütahya tavşanlı ilimizdir. Yaptığımız çalışmada Futnpl sahası tamamlandığında saha içi karışım zemin hazırlanmadan alanda gerekli kazı ve borulama montaj işini tamamlayıp artık zemin hazırlanmasını sağlandı. Bu sayede zemin hazırlandıktan sonra son aşamada sulama başlıkları montajlama işlemi yapılıp kontrol paneli devreye alınmıştır. Pompamız vasıtasıyla debi ve basıncı hesaplanarak gerçekleştirilen bu uygulama çalıştırma esnasında tek tek sulama başlıklarına ( fıskey ) ince ayar  yapılıp gerekli çim sulama işlemi tamamlandı ve teslim edilmiştir.

Futbol Sahası Yağmurlama Sulama Başlıkları

Futbol sahasında yağmurlama sulama başlıkları veya pop up rotor sprinkler kullanılmalıdır. Atış mesafeleri oldukça yüksek olması ve homojen bir sulama gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Tabiki bunun hesabı mühendisler veya bu konuda bilgili teknisyenler tarafından hesap yapılması ve uygulamanın bu şekilde başlanılması gerekir. Peki bu şekilde hesapsız durumda yapılmış bir Futbol sahasına otomatik sulama sistemi nasıl çalışır.

Hesapsız bir şekilde yapılan ve boru çapını sulama başlıklarının istediği şekilde su verilmediği takdirde sulama başlıklarından çıkan su çok verimsiz görünür. Bu gçz ile kendini fazla beli etmez. Ancak yere düşen toz tanecikleri ne kadar ince olursa yani homejen olursa ve sulama başlığı atış mesafesi fabrika değerinin altına inmiyor ise istenilen basımcı debiyi yakalamışız demektir.

Futbol Sahası Doğal Çim Ve Sentetik Sulama Ürün Markalar

Futbol sahası sulama, çim sulama, yağmurlama sulama firması olarak bir çok ürün olduğunu söleye biliriz. Bilinen ve sağlam gövede yapısına sahip ürünler aşağıya sıralanmıştır. HUNTER ST 1600-B ROTOR, Rain Bird FALCON 6504 SERİSİ, Sentetik ve Doğal Çim Rotoru R=35 Metre, Sentetik ve Doğal Çim Rotoru R =50 Metre, Rainbird SR2005 – Flanşlı 3″ Model, EAGLE™ 950: Açılı Model(ACME), EAGLE™ 900 serisi – Elektrik vanalı Ürün Açılı standart nozul, Rain Bird 1″ 8005 serisi- Paslanmaz çelik yükselticili Futbol Sahası Çim Sulama Rotoru, Rain Bird 1″ 8005 serisi- Plastik yükselticili Futbol Sahası Sprink Rotoru, Futbol Sahası Sulama G-990 GOLF SPRİNK – TAM DÖNER SOLENOİDLİ Rotor

 

HUNTER ST 1600 Rotor Futbol Sahası Doğal Çim Ve Sentetik Çim OSulama Sistemi

HUNTER ST 1600 Rotor Futbol Sahası Doğal Çim Ve Sentetik Çim Sulama Sistemi

Hnnter St-1600 rotor Sprinkler Futbol Sahası Rotor son derece performanslı ve homojen su dağılımı yapmaktadır. Su atış mesafesi 50 metre olup Futbol sahaları ve golf sahası sulamalarında idealdir. Açı ayarı ve hız ayarı yapıla bilir.

Futbol Sahası Otomatik Sulama Falcon

Futbol Sahası Otomatik Sulama Falcon Çelik

 

Futbol Sahası Sulama FALCON 6504 SERİSİ rotorlar Pop up sisteme sahip ve yükselticileride bulunmaktadır. Atış mesafesi 19,8 metreye kadar atmaktadır. Ürün alt mekanizmasında filitre özelliği bulunmakta ve açı ayarlıdır.

Sentetik ve Doğal Çim Rotoru açı ayarlı olup hız ayarı yapıla bilmektedir. Nozul eşitleri ve pop up yapıya sahiptir. Atış mesafesi maxsmum 35 metre olup futbol sahalarında idealdir.

Sentetik ve Doğal Çim Rotoru 50 metre atan diğer bir fabrika üretimi olan rotor modelidir. Açı ayarı Yapıla bilir ve pop up özelliğine sahiptir. Hız ayarı istenldiğinde yapıla bilir.

Futbol sahası otomatik çim sulama sistemlerinde kullanılan Rainbird SR2005 – Flanşlı 3″ girişi olup yarı çapı 60 metreye kadar olan bu ürün futbol sahalarında galvaniz çıkışlar alınarak kullanılır. Sağlam ve uzun ömürlüdür.. Açı ayarı ve hız ayarı yapıla bilir.

Futbol sahası doğal çim ve sentetik çim otomatik sulama sistemlerinde kulalnılan eahle 900 – 950 modelleri pop up özelliğine sahiptir. Atış mesafesi 28 metre olan Rainbird markasıdır. Son derece yüksek bir performans sergiler. Açı ayarı yapılan ve yapılamayan modelleri tercihe göre seçile bilir.


0539 951 3191
Bize Ulaşın