• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Ankara Polatlı Otomatik Sulama Sistemleri


icerikimg

Ankara Polatlı Otomatik Sulama Sistemleri

Ankara Polatlı Otomatik Sulama Sistemleri, Ankara polatlı kargalı köyünde 25.09.2019 tarihinde Otomatik Sulama Sistemi yaptığımız bağ evinde Rain bird marka cihaz ve ana parçalar kullanılmıştır. Homjen bir sulama sistemi gerçekleştirilmiştir. Şebeke suyundan dolum ağzı alınıp 5 tonluk bir su deposu kullanıldı. saatte 5 ton su sağlayan 4-6 Çalışan hidrafor kullanılmıştır. Çim sulamasında sulama başlıklar alanın karşılıklı gelicek şekilde her iki taraftan ıslatılması sağlanmıştır.

550 m2 lik bu bahçemizde damlama sulama sistemi leylandi ve diğer meyve ağaçları için montajı yapılmıştır. 5 kişil ekibimiz sayesinde çim ekimi firmamız tarafından sağlanmıştır.

Sulama sistemi ve peyzaj çalışmamıza 1 yıl garanti verdiğimiz bahçede yaklaşık 30 kg yakın çim tohumu kullanıldı. Uzman ekiplerimiz daha uygun fiyat ve en kaliteli markalardan oluşan sistemi sizler için hizmete sunmuştur. Sulama sisteminin amacı işçilik ve su tasarrufu sağlanmasıdır.

Biliyorsunuz`ki her aile mutlaka yılda bir olsa`da tatil olsun acil işler olsun mutlaka 3-4 evde olması mümkün değildir. Bu yüzden her yıl bir çok bahçelerde çimler kurumakta ve akıllarda tedirginlik yaratmaktadır. Bunun tek çözümü bahçenize sulama sistemi yaptırmaktır.

Sulama sistemi 2-3 yılda paranızı amorti etmektedir. Özellikle sudan tasarrufu ve işçilik konusunda bu şekildedir.

Ankara Polatlı Otomatik Sulama Sistemleri


0539 951 3191
Bize Ulaşın