• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Ankara Otomatik Sulama Sistemi Ördekli Park


icerikimg

Kansu sulama sistemleri olarak firmamız Ankara Çankaya ilçemize kazandırdığımız ördekli park süs havuzu ve çim otomatik sulama sistemi çalışmamızda projeye uyulup uygulama sonunda teslim edilmiştir. Çankaya maltepe bulunan park Yaptığımız çalışmada sulama sistemi marka seçimi Rainbird marka olmuştur. Daha küçük bölgelere adacıklara sprey sprinkler ile Pop Up başlıklar kısa dar alanlara uygulanıp atış mesafeler göre montajı yapılmıştır. Daha geniş alanlarda ise Rotor Sprinkler yerleştirilip Pop up özelliği olan atış mesafesi 12 m – 7 m  olan başlıklar kullanıldı. Yağmurlama sulama sisteminin çankaya parklarına uygulanması sayesinde kısa sürede çim çalışması hızlı sonuç verip doğal ve sağlıklı sıkı bir çim meydana gelmiştir. Çim sulama sistemlerinde önemli olan püf nokta herektiği kadar su verilmesi ve bu uygulamada her bir istasyonun sattte kaç m3 su harcayacağı asla kör noktaların kalmamasıdır.

Çankaya Damlama Sulama Sistemleri

Damlama sulama sistemi çankaya maltepe ördekli parkta uygulanmış olup bitki ve sulama çalışmamız meydana gelmiştir. Çalışmamızda 16×33 delikli boru kullanılıp ağaç ve bitkilere çiçeklik bahçelerine damlama sulama sistemi gerçekleştirildi. Sulama ustalarımız ve mühendis arkadaşlarımız ile toplamda alt yapı hazırlığı ve peyzaj çalışmamız dolayısıyla 2 hafta gibi bir sürede teslim edilmiştir. Sulama pompa seçimimiz CRİ marka 2 kademeli 6 barda 70 ton su basa bilen pompa ile çift vana şeklinde daha çok alan sulana bilmektedir.  Sulama kontrol panel seçimimiz esp-me Rainbird marka 16 istasyon şeklinde 2 adet kullanıldı. Solenoid yani elektrikli valfler vasıtasıyla otomatik sulamayı gerçekleştirdik. Burada önemli olan damlama sulama sistemlerinde o alanı sulayacak olan solenoid vana mutlaka vana üzeri basınç düşürücü montajı yapılması gerekmektedir.

Çankaya Bahçe Çim Sulama Peyzaj Çalışmamız

Bu çalışmamızda parkın alt yapısı hazırlığında yürüme yolları hazırlıkları tamamladıktan sonra alana toprak serimi ve sulama ve bitki ağaç çalı gurupları projeye uygun şekilde uygulanmıştır. Bu sayede bitki çalışması bitmiş ve sulama sistemini devreye soktuk. 2 hafta bir sürede biten sulama sistemi sonunda çim ekimi ekiplerimiz tarafından Tohumlama gübreleme ve silindir çalışmasından sonra en geç 2 haftada sağlıklı bir güzel bir görüntü meydana gelmiştir. Kontroller tarfından beğenilen sulama sistemi çim kilitli parke taraklı mozaik ve kamelyalar sıkıntısız ve eksiksiz ilk etapta teslim edildiğini belirtmek isteriz. Kişiler ve kurumlar tarafından güvenilir ve tamamen müşteri memnuniyeti adı altında çalıştığımızı belirtmek isterim. Bu bizim çevremizde olumlu bir etki bırakmıştır.

Çankaya Otomatik Sulama Teknik Servis

Çankaya ve ankara ilimizin her ilçelerinde hizmet verdiğimiz otomatik sulama sistemi teknik servis hizmetini sağlamaktayız. Yağmurlama sulama Teknik servis, Bahçe sulama Teknik servis, Kontrol panellerinde solenoid ve sulama başlıklarında arıza giderilmesinde 18 yıllık deneyim ve tecrubemizle müşterimizin her zaman yanındayız. Genelde müşterilerimize çok uygun şekilde bu hizmeti sağlıyor ve ankara ilçelernde ayrı ekibimiz tarafından Sulama teknik servisimizi yönlendirmekteyiz. Otomatik öim sulama sistemlerinde oluşan arızalar şunlardır.

Ankara Otomatik Sulama Teknik Servis – Solenoid (elektrikli vanam) devamlı çalışması.

Çankaya Otomatik Sulama Teknik Servis – Solenoid vanam devamlı çalışması neyden kaynaklanır.?

İncek otomatik Sulama Teknik Servis – Sulama kontrol paneli neden saati geri kalıyor.

Bağlıca Otomatik Sulama Teknik Servis – Sprey Sprink Ve Rotor sprinkler ayarın bozulması..

Çayyolu Otomatik Sulama Teknik Servis – Bahçemde su patlağı var.!

Ümitköy Otomatik Sulama Teknik Servis – Sulama Kontrol Panelim Çalışmıyor Neyden Kaynaklanıyor?

Ümitköy Otomatik Sulama Teknik Servis – Rotor veya sprink başlıklarım suyu atmıyor çözümü nedir.?

Gölbaşı Otomatik Sulama Teknik Servis – Solenoid elektrikli vana neden çalışmaz. ?

Batıkent Otomatik Sulama Teknik Servis – Sulama sistemimi devreye almak istiyorum

 

 

 


0539 951 3191
Bize Ulaşın