• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi


icerikimg

Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi

Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi, Ankara beysukentte özel konutta yaptığımız yer altı damlama sulama Çalışmasında Tıkanmayan delikli boru sayesinde sprey sprink ve rotor başlıklarından ziyade çimlerin 5-7 cm altında Rain bird marka 16×33 aralıklarında toprak altı regülatörlü boru kullanılmıştır.

Pahalı bir sistem olan toprak altı sulamalarında çim köklerinde bire bir suyu dağıtmakta ve güneş ışınları sulama başlıklarının yere düşürdüğü suyu buharlaştırdığı için toprak altı sulamalarında bu sorun  veya olay yoktur. Güvenilir ve sağlam bir sistem olantoprak altı özelliğine sahip borular sprey sprnklerde olduğu gibi su avantajı sağlamaktadır. Fakat sprey sprinklere göre biraz daha ekonomik bir tasarruf sağlar.

Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama SistemiAnkara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama SistemiAnkara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi

Firmamız beysukent ve bir çok semtlerde otomatik sulama sistemlerini doğru şekilde ve hesapları birebir yapılarak sprey başlıkların toprağa sıfır şekilde ve vana kutularında aynı şekilde bir bütün gibi görünüm sağlamış çirkin görüntü oluşucak yüksekte olan başlıkları ve kutuları asla kabul etmemektedir. Bu yüzden işini doğru şekilde ve müşteri memnuniyeti olarak benimsemiş bir firmadır.

Ankara Beysukent Yeraltı Damlama Sulama Sistemi


0539 951 3191
Bize Ulaşın

Mesaj Bırakın