• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Ankara Akyurt Otomatik Bahçe Çim Sulama Özel Konut


icerikimg

Ankara akyurt ilçesinde yaptığımız çalışmalarından biride uğur beyin özel konut çalışmasıdır. Firmamızı tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Yapılan çalışmada özellikle uzman mühendislerimiz tarafından keşif ücreti alınmadan gidilen konutta projelendirme çalışması yapılmıştır. Verdiğimiz bu çalışma sonucu müşterimizin memnuniyetini kazanmış ve sistem aktif şekilde çalışmaktadır. Garaj küçük olduğundan su deposu ve hidraforu yer altına almaya karar vermiş ve bu sayede pompa ve hidrafor alanda yer kaplamamış oldu.

Otomatik sulama sistemi kazı çalışmaları yapılmış ve alanda toplam 5 istasyon sayısı çıkmıştır. Marka seçimi olarak Hunter i tercih etmiş ve rotor sprink  sulama başlıklarını genişlanlarda kullanılmıştır. 3 metrelik genişlikteki ve 20 metre uzunlupundaki dar alanda sprey sprinkler devreye girmiş villa sınırındaki çit bölgelerinde leylandi ağaçlara ve çalılara damlama sistemi uygulanmıştır. Otomatik sulama sistemi sayesinde işçilikten ve zmanını kendine ayıran uğur bey artık gönüül rahatlığıyla hafta sonlarında veya aylarca seyahat etse bile bahçesi kendi kendini sulayacaktır. Bırakın zamanınız size kalsın.


0539 951 3191
Bize Ulaşın