• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

OTOMATİK SULAMA SİSTEMLERİ FİYATKARI VE LİSTESİ


icerikimg

Önecelik otomatik sulama sistemlerini bir elden geçirelim. Otomatik sulama Kücük yada büyük ticari yada konut alanlarında kullanılan çim ve  bikilerin sulamasında idealdir. İşçilik anlmında ve su tasarrufu anlamında kesin çözümdür.

Rotor Tip Pop Up Sulama Başlık performans

Rotor tip sulama başlıklar genel olarak 7 metre ve 10 metreden fazla genişlikte olan bahçe yapısına sahip alanlarda kullanılır. Her sulama başlığı atış mesafeleri farklı modelleri vardır.

Sprey Sprink Tip Pop Up Sulama Başlık Performans

Sprey sprink Tip sulama başlıkları 5 metre ve daha az genişlikte olan bahçe yapısına sahip alanlarda kullanılır. Atış mesafeleri farklı olan modelleri bulunmaktadır.

Şimdi  otomatik sulama fiyatlarına şöyle ele alalım. 

Otomatik Sulama sitemi fiyatını hangi firma verirse versin mutlaka keşif yapılması gerekmektedir. Nedeni herhangi kırım döküm bitkilerin suyu engelliyeceği yere başlık sayısı eklenmesi, engel teşkil edicek setler gibi birçok karşımıza çıkıcak sıkıntılar vardır. Bu nedenle aradığınız sulama firması m2 Olarak söyleyecek ve mevla yüksek olacaktır. Sulama sistemi fiyatları dolar bazındadır. Şu an fiyatlar 2019 den ele alırsak m2 si 15 tl civarlarındadır. Tabiki şuda var sizin otomatik sulama çim, bahçedeki basıncınız yetiyormu ve teste tabi tutulması gerekiyor.  Keşif sayesinde ön görülen sıkıntılar görülüp doğru olan fiyatlandırma yapılır. Proje veya kroki Olarak çizilen  görseller fotoğraf ile doğrulandıktan sonra bu şekilde fiyatlandırma yapıla bilir. Şİmdi 100 m2 lik bir bahçeniz var diyelim. Bahçenizi ölçü verip çizdiniz. Sıra fiyata geldi ve değerlendirmeler yapılır m2 13 tl gibi düşer ve nedeni sistematik bir bahçeniz vardı. Suyunuz yakın ve engel teşkil etmiyordu. Bu sebeple hangi firma olursa olsun öncelikle bir kağıt üzerinde değerlendirin sonra bunu gönderip fiyat isteyin. Öngörülere dayanıp fazla fiyatlandırma yapılmasın. Umarım bu yazımda size yardımcı olmuşumdur.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.