• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Otomatik Sulama Sistemi Bağlıca


icerikimg

Otomatik Sulama Sistemi Bağlıca Ankara ve ilçelerinde firmamız proje ve sulama sistemlerinde hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetler ise Yağmurlama Sulama Sistemi, Otomatik Sulama Sistemi, Bahçe Sulama Sistemi, Koriger Boru, Dranej Boru, Damlama Sulama Sistemi, Sisleme Sulama Sistemi, Çim Sulama Sistemi, Şebeke Boru Hattı, Pompa Kurulumu, Su Deposu Yapımı, Alt Yapı Çalışmaları, Mikro Sulama Sistemi, Anıl Kaynak İşleri, Ef Fizyon ( Elektrofizyon ) İşleri, gibi bir çok sulama ile ilgili dalda hizmet vermekteyiz.

Uzman ekiplerimiz ve mühendislerimizin yaptığı profasyonel  çalışmalarından yararlanmanızı ve gerekirse ekiplerimizden görsel ve anlatım videolarla destek almanızı sağlaya biliyoruz.

İncek Sulama Sistemi – Sulama Sistemi Kurulumu

Kontrol Paneli

Sulama sistemi ana parçaları Hunter yada Rainbird  cihazlardan ele alalım, Öncelikle Sulama sistemini otomatik olarak elektirik vanalara sinyal vericek ve zaman ayarı yapa yapacağınız kontrol ünitesi montajı yapılır. Bu ana parçalardan biridir.

Su Basıncı Yetmiyorsa Su Deposu Ve Pompa

Şebekedeki suyunuzun basıncını keşif esnasında ölçümlendirip yetip yetmediğini kontrol ediyoruz. Suyunuzun basıncı yetiyor ise müşterimizde pompayı istemiyor ise bu sayede sulama sistemi su deposuz ve pompasız şebeke suyundan alına bilir. Yanlız kuyu gibi dalgıç pompası vs varsa bur dan su alındığında aylık ödiceğiniz su masrafınız çok kücük miktarda olmaktadır. Şu bir gerçektir suyu daha tasarruflu ve istenilen su miktarını veren Otomatik Sulama Sistemi kurulduktan sonra suyunuzun elle sulama yapdığınız günleri kıyasladığında çok fark görücek veişçilik anlamında olsun tasarruf etmiş olucaksınız. Bırakın tatile gidin çim sulama sistemi kendi kendini sulasın .

Solenoid Vana – Elektirikli Vanalar

İşin zor olan kısmı ve uzman bir uygulama açısından çok önemli olan dışardaki işlerimiz kalmaktadır. Bunlardan biri solenoid vanalardır yani elektirikli vanalardır. Bu solenoid vanlar 24 Volt sinyal gönderildiğinde suyu sulama başlıklarına yollar ve sulama gerçekleşir.

Sulama Başlıkları 

İncek Yağmurlama Sistemi Ve Bahçe Sulama Sistemi için gereken en önemli ana parçalardan biride sulama başlıklarıdır. Bu sulama başlıkları vasıtasıyla bahçenizin sulaması gerçekleşip istenilen miktarda m2 su düşmesi sağlanmış olacaktır. Bu sulama başlıkları Ps – ULtra gibi veya Rotator, sulama başlıkları Rotor sulama başlıkları gibi çeşitler mevcuttur.

Sulama Sisteminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sulama Sisteminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus sulamanın uzman ekipler tarafından uygulanmasıdır. Biz kansu sulama sistemleri olarak öncelikle keşif esnasında alanda ücretsiz şekilde ölçülendirip A4 kağıda kroki şeklinde işliyoruz. Bu kağıda işlenen ölçülü bahçeyide autocat programında projelendirip bire bir fiyat vere biliyoruz. Haliyle daha uygun ve net bir fiyat ortaya çıkmaktadır.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.