• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Otomatik Çim Sulama


icerikimg

Otomatik Çim Sulama

Otomatik Çim Sulama işlerinizde unutmamız gereken sistemin tohumlanmış ve gübrelenmiş bahçenizde kör nokta kalmayacak şekilde ıslanması gerekmektedir. Eşit şekilde sulama olmazsa çimlerde bazı bölgelerinde kel kalma olasılığı yüksek olur.

Uygun çim sulama teknikleri ve zaman ve ne kadar su bilerek sağlıklı bir gazlı çim sağlayacaktır.

Zamanlama

Çim çim, solgunluk, haddelenmiş ve katlanmış çim bıçaklar vb mavimsi gri renk gibi Ayrıca, 3 inç derin küçük bir delik kazmak ve toprak nemli ise su olduğunu size birçok belirti vardır çim sulamak gerekmez.

Otomatik Çim Sulama Miktar

Genellikle, bir çim haftada 1 inç su gerektirir. Bluegrass durumunda, 1 / 2 inç gerekiyor. Yağmurlama sistemi ile verilen su miktarını belirlemek için. Sprinkler yolunu 5-10 küçük kutular yerleştirin ve 15 dakika boyunca sistem açmak. Sulama yapıldıktan sonra, her bir kap içinde su derinliğini ölçmek ve konteyner sayısı bölün. Miktarı, teslim saat başına düşen su miktarı 4 ile çarpın.

Ayırma 

Çim, toprak girmesini engelleyerek su ikinci tur şansını arttırır kalın 1 / 2 inç zaman ayırmak gerekir. Thatch buildups, sulama, biçme ve gübreleme yoluyla önlenebilir.

Otomatik Çim Sulama Program

Çim sulamak gerekir sabah çim çiğ kaplıdır. Akşam sulama ederken, öğle saatlerinde sulama su buharlaşma şansını artırır, çim kurumasını sağlar ve böylece hastalığın ortaya şansını arttırır değildir.

Havalandırarak 

Havalandırarak toprağın uygun bir sularına sağlamak için çok önemlidir. Özellikle kil toprak, toprak gevşetin ve uçması için spading çatal kullanmanız gerekir. Geniş alanlarda bir güç aracı kullanmak için. Toprakta delikler su akış azaltacaktır.

Otomatik Çim Sulama


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mesaj Bırakın