• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Küçük Bahçeler İçin Sulama Sistemi


icerikimg

Biz kansusulama sistemleri olarak küçük bahçe ve hobi bahçesi gibi bahçelerde musluk tipi pilli cihazlar kullanmaktayız.

Bir hareketli veya sabit bir sulama sistemi için tercih olsun, verimli bir şekilde küçük bir bahçeye su ihtiyacını temin ederim.

Yağmurlama sistemi

Yağmurlama sistemi havai idam olabilir ve genellikle çim sulama için kullanılır. Yağmurlama yayıcılar metal direklerin üstüne yerleştirilir olabilir veya basit bir halka oluşur.

Bu sistem, su sağlayan bir su hortumu bağlı.

Emici hortum sistemi

Emici hortum bitkilerin temel yerleştirilir ve su bir damla akışı ile sunar, boydan boya delikler ile basit bir delik oluşur. Bu sistem, herhangi bir şekilde atık su olmadığından yağmurlama sistemine göre daha verimli olur. Yüzey üzerine monte edilebilir ya da malç ile kaplı olabilir. Sulama olmadığı zaman, sadece su kaynağı hortumu çıkartın.

Yeraltı sulama sistemi

Kendi sistemi kurmak için bir damla sulama sistemi kiti kullanın. Sistemi için geçmesi hatları gibi hareket edecek küçük hendekler kazarak başlayın. Yayıcılar bahçe hortumu bağlayın ve daha sonra bir su kaynağına hortum bağlayın. Bazı sistemlerde kış şartlarında bile karşı olsa da, bazı kış sezonunda kaldırılması gerekir.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.