• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

iNCEK OTOMATİK SULAMA SİSTEMİ


icerikimg

İncek Bahçe Sulama Sistemi ve İncek Bahçe Sulama  olarak Hunter ve RainBird markalarla hizmetinizde. Yağmurlama sulama incek de yapdığımız bir çok özel villa bahçelerine ve site olsun büyük projelerde bulunduk. sadce atakent villalarında 50 den fazla villa uygulamaları bizim tarafımızdan sorunsuz profesyonel şekilde teslim edilmişdir.

Sulama sistemi bilindiği gibi çok önemli bir unsur haline gelmişdir. Bunun nedeni tatile gidemeyen bir aile düşünün. Her gün bahçenizde hortum ile sulama yapdığınızı düşünün. Mutlaka sıcak aylarda bir gün ilgilenemediğiniz bir gününüz olacaktır. Haliyle sulama yapılmadığı için belirli bölgelerde kurumalar gözlemlenecektir. Hortum sulamalarında asla su tasarrufu yapılamaz ama otomatik sulama sisteminde olasılık yoktur. Eşit sulama sayesinde hem sudan kazanmış oluyorsunuz hemde işçilikten kendiniz kurtarmış oluyorsunuz. Bunun yanı sıra sulama sistemi yaptırıcaksanız mutlaka  Hunter ve Rain Bird Markalarını Kullanmanızı öneriyoruz. Sprey Sprinkler ve Rotor sprink Başlıkları daha güvenilir ve sağlam bir yapıya sahiptir. Ortalama hemen hemen her ülkede bu iki marka kulllanılmaktadır. Garanti şartları 1 yıl olup çok uzun ömürlüdür.

Sulama Sisteminiz Var Ama Nelere Dikkat Etmelisiniz

Otomatik Sulama Sistemi Bakım Yapılması

Sulama sisteminiz var ise mutlaka her yıl sezon kapandığında sulamayı keserken mutlaka hatta kalan basınçlı suyu boşaltmanız gerekmektedir. Basınçlı su kalırsa hattınızdaki küresel vana ve solenoid vananızı çatlamasına sebep ola bilir. Su kaynağınız eğer pompadan geliyor ise pompanın fişini çekip içinde kalan suyu boşaltmanız, Pompaya bağlı olan genleşme tankının içindeki suyu boşaltmanız gerekmektedir. Nedeni ise genleşme tankın içindeki su donduğunda içine hava bastığımız bir hazne vardır onun parçalarına zarar vere bilir. Pompa hidrafor gibi su kaynaklarınız içerde eksi soğuklara düşmüyor ise sıkıntı olmayacaktır. Sadece Bahçenizdeki Hattı boşaltmanız yeterli olur.

Bahçe Yağmurlama Sulama

Bahçe yağmurlama sulama sistemi incek ilçemizde firmamız müşterilerimize uygun fiyat ve işçilik imkanı sunmaktadır. Bizler müşterimizin memnuniyetini dikkate alıp %100 memnuniyet kanpanyasını başlattık. İncek Bahçe sulama sistemleri genel olarak villa müstakil ve toplu konut site gibi alanlarda çok rabet görmektedir. Tarımsal sulama olarakda kullanıla bilen sulama başlıkları her geçen gün dünyada daha çok yayılmakda ve insanlar artık çalışarak değil sadce seyrederek sulama sistemini gözlemektedir.

Bahçe Sulama Sistemleri Servis Bakım

İncek bölgesinde müşterilerimizin sulama sistemi ihtiyaçlarına ve servis bakım ihtiyaçlarına 18 yıllık deneyimimizle her devamlı uygun fiyatlarda destek olmaktayız.

 


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.