• Uzman ekibimiz sizin için
  herzaman hazır!

 • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
  tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Hunter Mp800 Rotator


icerikimg

Hunter’ın çok sevilen MP800 Serisinin en yeni üyesi MP815, 20 mm/sa eşleştirilmiş yağmurlama oranını daha elverişli kullanım için maksimum 4,9 m büyüklükteki atış mesafesine göre genişletir. Bu kapasitesi sayesinde MP800 Serisi, sistem düzeyinde geliştirilmiş bir tasarım ve iyileştirilmiş uygulamalar sunar.

Kısa süre önce piyasaya sunulan MP800SR, 1,8 m değerine kadar kısa mesafeleri kapsar. MP815’in seriye katılmasıyla birlikte artık MP800 Serisi, 4,9 m değerine kadar olan mesafeleri eşit bir kapsama alanı ve aynı 20 mm/sa eşleştirilmiş yağmurlama oranı ile sulayabilir.

Hunter, pop-up gövdeleri için üç farklı eşleştirilmiş yağmurlama oranı seçeneği sunan tek şirkettir ve müşterilerine sulama yönetimi konusunda daha fazla esneklik sağlar. Su kullanımı verimliliğini maksimum düzeye çıkarmak için 10 mm/sa düşük yağmurlama oranına sahip standart MP Rotator’ı seçin. Bu ürün, sert topraklar ve dik eğimler için mükemmeldir. Yüzey akışı sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Orta dereceli topraklar, daha hafif eğimler ve küçük alanlar için MP800 Serisinin 20 mm/sa yağmurlama oranını kullanın. 40 mm/sa değerinde yüksek yağmurlama oranına sahip sprey nozulları, kumlu toprak uygulamaları için mükemmel seçimdir.

Hem standart MP Rotator ailesi hem de MP800 Serisi, MP Rotator’ın patentli tasarımının tüm avantajlarını sunar. Nozulların yavaş dönüşü; eşit bir dağıtımla hedeflenen aralığın tamamını kapsayan, rüzgara karşı dirençli, güçlü akışlara olanak sağlar. Sahada daha fazla güvenilirlik sunan benzersiz double pop-up hareket özelliği, kalıntıların nozula girmesini engeller. Ayrıca tek bir hareketli parça tasarımı ile MP Rotator en zorlu koşullarda bile sağlamlık için üretilmiştir.

ÖZELLİKLER
 • MP800 Serisine Eklenenler
 • 2,5 m – 4,9 m kapsama alanı sunar
 • Tüm açı ve atış mesafelerinde 20 mm/sa eşleştirilmiş yağmurlama
 • 90°-210° arasında ayarlanabilir açı aralığı ve 360° tam dönüşlü model
 • Ayarlanabilir atış mesafesi
 • Kolay ayırt etme için renk kodludur
 • Double pop-up özelliği nozulda kir ve kalıntı bırakmaz
 • Çıkarılabilir filtre ekranı, büyük nesnelerin nozulları tıkamasını engeller
 • Düşük yağmurlama oranı yüzey akışını engeller
 • Rüzgara karşı dayanıklı, çoklu atış teknolojisi daha fazla verimlilik sunar

GELİŞMİŞ ÖZELLİK


DAĞILIM TEKDÜZELİĞİ

MP Rotator’un birden çok akışı peyzaj alanının tüm bölümlerini eşit şekilde hedefleyerek geleneksel sprey nozullarına göre mükemmel bir üniformite sağlar. Her bir akış, daha yüksek verimlilik ve eşit kapsama sağlamak için belirli bir bölgeyi hedefler.

 DÜŞÜK YAĞMURLAMA HIZI

25 mm/sa infiltrasyon hızından daha düşük topraklarda sulamanın düşük yağmurlama hızında gerçekleştirilmesi, verimlilik sağlamak için muazzam öneme sahiptir.

Standart MP Rotator serisi suyu 10 mm/sa ile uygularken SR Serisi 20 mm/sa yağmurlama hızına sahiptir. Kısa atış mesafesi olanakları ve düşük yağmurlama hızı birleştirildiğinde MP Rotator SR Serisi küçük alanlar için mükemmel çözümdür.

OTOMATİK OLARAK EŞLEŞEN YAĞMURLAMA HIZI

MP Rotator®, ayardan bağımsız olarak eşleştirilmiş yağmurlamayı sağlayan, değişik açı ve atış mesafesi ayarlarında nozuldan atılan su miktarını kontrol edebilme yeteneğine sahiptir.

İKİ KADEMELİ POP UP

MP Rotator çalışmadığı zaman nozula pislik girmesini önleyen kendi koruma mekanizmasıyla donatılmıştır. Nozulun yayı pop up yayından daha güçlüdür ve sistem etkinleştirilirken onu geri çekilmiş durumda tutar. Sulama döngüsü tamamlandığında, nozulu korumak için bir sonraki döngüye kadar nozul geri çekilir


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.