• Uzman ekibimiz sizin için
  herzaman hazır!

 • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
  tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

HUNTER I-CORE İÇİN DUAL


icerikimg

I-Core’u, Gelişmiş Çift Kablolu Kontrol Ünitesine Dönüştürmek İçin Dual’ı Kullanın

DUAL, I-Core kontrol ünitesi için Hunter’ın yeni çift kablolu sistemidir. Çift kablo teknolojisinin kolaylığını ve verimliliğini herkese sunmak için tasarlanan DUAL sistemi, tek bir kablo çifti üzerinden 48 bölgeyi yönetebilir ve 7.500 ft (2,3 km) mesafeye kadar çalışabilir. 48 bölgenin tamamı tek bir hat üzerine yerleştirildiği gibi boru kanallarından yararlanmak için birden fazla hata bölünebilir. Yalnızca iki kablo gerektirdiğinden DUAL, benzersiz işçilik, kablo ve para tasarrufu sağlar. I-Core uyumlu olduğundan sistem operatörleri debi izleme, hızlı sisteme genel bakış erişimi, fabrikada takılan SmartPort®, altı dil özelliği ve arka aydınlatmalı ekran gibi özelliklere ve avantajlara her zamanki gibi sahip olurlar. Dual dekoderlerin bir ve iki istasyonlu çeşitleri vardır. Uygun şekilde Dual-1 ve Dual-2 olarak adlandırılan dekoder seçenekleri, tüm I-Core Dual sistemlerinin her türlü kurulumun ihtiyaçlarına göre ayarlanmasını sağlar.

ÖZELLİKLER
 • Kullanılabilen dekoder istasyon sayıları: 1, 2
 • Önerilen maks. mesafe, dekoderden solenoide: 2 mm2 (14 AWG) kablo hattı ile 1500 metre
 • DUAL-S harici aşırı akım koruma modülleri
 • Dekodere maks. mesafe, 3,3 mm2 (12 AWG) kablo hattı ile 2300 metre
 • Sahada programlanabilir
 • DUAL dekoder modülü ekranı ve tuş takımı ile programlama özelliği dekoderlerin kontrol ünitesinin programlanmasını kolaylaştırır
 • DUAL dekoderler Hunter ICD-HP ile sahada programlanabilir. Dekoderleri çift kablolu hattan çıkarmak gerekmez
 • Dekoder modülü, dekoderin çalışmasını ve tanı bilgilerini görüntüler
 • Dekoder ve geleneksel kontrol ünitesi ile beraberce 48 istasyonu çalıştırabilir ve böylece mevcut sisteme uyumu kolaylaştırır
 • Tüm DUAL dekoderler ve DUAL-S aşırı akım koruması ile çift kablolu hatta bağlantı için su geçirmez konnektörler ile sağlanır
 • Çift kablolu hat çıkışı sayısı: 3

GELİŞMİŞ ÖZELLİK


I-CORE KONTROL ÜNİTESİNİN BÜTÜN ÖZELLİKLERİYLE, DEKODER İŞLEVLERİNİ İÇERİR.

DUAL Dekoder sistemi I-Core control ünitesi özelliklerini içermenin yanısıra, iki kablo dekoder sisteminin faydalarını sunar.

PROGRAMLANABİLİR DEKODERLER

Sahada programlanabilirlik, kontrol ünitesine uzun seri numaraları girilmesi gerekmeyeceği ve kontrol ünitesini değiştikten sonra dekoder atamalarının yeniden programlanmasıyla zaman kaybedilmeyeceği anlamına gelir. Basitlik ve güvenilirlik açısından her dekoder kendi gerçek istasyon (vana) numaralarını içerir. Dekoderler istenirse yeniden programlanabilir.

KABLOSUZ PROGRAMLAMA ARABİRİMİ

Tüm Hunter dekoderlerinde ICD-HP portatif programlama cihazından kablosuz olarak programlama ve tanıtma erişimi vardır. Patentli teknoloji dekoderin muhafazası üzerinden, hiçbir teli veya su geçirmez konnektör çıkarmadan programlama ve tanılama erişimine olanak tanır. Dekoderleri sahadaki vana kutularında yerinde programlayın, çalıştırın ve tanıtın.

RENK KODLU ID KABLOSU

Hunter’ın eşsiz kılıflı dekoder kablosu çok kuvvetli, dayanıklı, güneş ışığı korumalıdır ve entegre edilmiş ışıklandırma yönetim sisteminin bir parçasıdır. Çift burgulu iletkenler, dekoder bağlantı sistemleri için renk-kodludur ve dış kılıflar, saha kablo çalışmalarının organize edilebilmesi ve gelecekteki kablolamayı kayıt altına almaya yardımcı olmak için benzersiz renklerle kodlanabilir. Polietilen kılıflari kabloları keskin taşlardan ve UV ışınlarına maruz kalmaktan korur. Farklı uzunluk taleplerini karşılamak için 2 çeşit uzunlukta kablo mevcuttur.

SU GEÇİRMEZ KONNEKTÖRLER DAHİL

Her Hunter dekoderi UL tarafından 600V doğrudan gömme için onaylanmış 2 DBRY-6 su geçirmez bağlantı kiti içerir. Kritik çift kablolu hatta yalnızca en iyi bağlantı kitleri işe yarayacaktır, ancak bunları ayrıca satın almak gerekmez. Her büyüklükteki ID teli bağlantıları için uygundur.

SOLAR SYNC GECİKTİRMESİ

Solar Sync Geciktirmesi uygulamacının Solar Sync Sensörünün başlattığı otomatik hava ayarlamasından ve yüzde oran kullanımından önce belirli gün sayısı belirlemesine izin verir. Bu Solar Sync su tasarrufu özelliğini etkinleştirmek için sahaya dönüp ziyaret etmeye gereksinim olmadan, tohumlama yada yeni büyüme için belirli periyodta ayarlama olmaksızın sulanmasına izin verir.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.