• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Ankara Sulama Tesisat


icerikimg

Ankara sulama tesisatları olarak firmamız ankara  ve ilçelerinde müşterilerimize hizmet vermektedir. Sulama sistemi tesisatı bir çok çeşitleri vardır. Alt yapı tesisatları genelde içme suyu şebeke hattı ve kanalizasyon hatları tesisatı, Ef kaynak ( Elektro Fizyon Kaynaklarıü Anıl Kaynak Tesisatları, PPRC Ütü Kaynak, Soğuk Kaynak gibi birçok tesisat ve yöntemleri bulunmaktadır. Demir Kaynak tesisatlarında ve hdpe pe 100 boru kaynakları birbirinden çok farklıdırlar. Ama arasındaki tek fark malzeme yapılarının farklı olmasıdır.

Ankara Yağmurlama Sulama Tesisatı

Yağmurlama sulamada kullanılan tesisatlar genel olarak mısır sulama, Pancar Sulama, Yonca Sulama gibi uzun mesafeli sulama tabancaları kulanılmaktadır. Bu sulama başlıkları maxsimum 80 metreye suyu atabilmektedir. Bu sayede kısa atan ve arazide tarlada fazla sulama tabanca görüntüsü ortadan kalkmış oluyor. Sadece bir tane sulama tabancasıyla tek seferde 10 dönümlük bir alanı sulama imkanı sağlamaktadır.

Ankara Çim Sulama Tesisatı

Çim sulama  işlemi genl olarak pop – up rotor ve sprinkler den oluşan bir sistemdir. Fıskey çimlendirilmiş bahçenin belirli planlanmış bölgelerine yerleştirilir ve toprak yüzeyi ile sıfır seviyesindedir. Bu sulama başlıkları toprakta neredeyse görünmücek şekilde gömülür. Suyu taşıyan borular vasıtasıyla sulama zamanı geldiğinde pop up sprink toprakdan en fazla 10 cm yükselerek sulama sistemini gerçekleştirir.

Ankara Damlama Sulama Tesisatı

Damlama sulama genellikle bahçenizin bitki veya hobi bahçesi olarak kullandığınız sebze bahçesi veya ağaçlar için damlatıcı bağlanarak sulama yapan malzemelerdir. Yer altı be ya yer üstü olarakda damlama sulama sistemi yapıla bilir. Sağlıklı bir bitki sulama yöntemi olan damlama sulama sistemi çok eski zmanlara dayanmaktadır. Suyu kök bölgeye gönderdiği için su israfı neredeyse sıfırdır. Sağlıklı bir bitki ve formlu bitkileriniz için bu damlama sulama yöntemi tercih olarak dünyanın hemen hemen her yerinde kullanılan bir metodudur.

Ankara Sisleme Sulama Tesisatı

Sisleme sulama solucan gübresi veya en önemlisi bitki sulama sistemlerinde sera bitkilerini sulama maksadıyla küçük nadir bitkilere zarar asla vermeyen bir metodudur. Suyu toz zerrecikleriyle atan ve duman görüntüsü veren bu yöntem çoğunlukla sera bitki üretmlerinde tercih edilmiştir. Mikro Kazığı sulama sistemi genelde bu yöntem ise bitkilerin artık saksı dönemine geldiği zaman kulalnılır. Ve çok minik spagetti borular ile mikrı damlatıcı kazık ile kökün içine kadar su işler.

 


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.