• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Ankara Damlama Sulama


icerikimg

Damlama Sulama sistemleri Ankara ve ilçelerinde oldukça sık görülmektedir. Hobi bahçeleri ve sebze, ceviz veya kısacası bütün ağaç türü bitkiler için bire bir çözümdür. Otomatik olarak devreye alına bilir. Bir çok kişi tabi ki manuel vana yoluyla ’da sistemi kurmaktadır. Tek bir sulamada 300 adet ağacı rahatlıkla sulama imkanı sunan bu sistem işçilik anlamında tamamen hizmet vermiş olmaktadır. Kısacası şu ki damlama sulama sayesinde işçilik ’den zahmetten tamamen kurtulma imkanı sağlamaktadır.

Sebze Damlama Sulama Sistemi

Genel olarak bahçelerde veya seralarda bitkiler ve sebzelerde oldukça yoğun ilgi duyulmaktadır. Damlama sulama suyu borular yoluyla taşıyıp belirlenen yerden bitkinin köküne veya üzerine suyu taşımaktır. Bu sayede bitkileriniz veya sebzeleriniz en verimli şekilde suyunu almış ve yetişmiş olur. Bunun otomatik yapılması durumda ise bahçeye gelmediğiniz zaman bile haftalar sonra ürünlerinizi sadece toplamaya gelmiş olacaksınız.

Damlama sulama firması olarak her ilde ve ilçelerimizde bu hizmeti  müşterilerimize ulaştırmaktayız. Damlama sulama arızalarında teknik servis ekiplerimiz sayesinde sıkıntı çekmeden sistemi devreye alma olanağı ‘da sağlamaktayız.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.