• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

HAKKIMIZDA


Firmamız Kansu Sulama Ankara Ve Diğer İllerde Otomatik sulama sistemleri ve  Damlama sulama, Sisleme sulama, Yağmurlama sulama, Golf sulama, Futbol Sahası Otomatik çim SulamaBahçe sulama, Proje ve danışmanlık, Alt yapı içme suyu, kullanma suyu işlerindeki 18 yıldan fazla olan bilgi ve tecrübemizi müşterilerimizle paylaşmanın memnuniyetini yaşıyoruz.

Ürün Fiyatlarını Görmek İçin E-Ticaret Sayfamız.. Tıklayınız..

 

Kansu Otpmatik Bahçe Sulama Sistemleri olarak bizim prensiplerimiz ve önceliğimiz müşterimizin memnuniyeti esas alınıp Sulama sitemlerini en kaliteli ve en uygun Profesyonel şekilde fiyat ve kar imajını düşük tutup uzman mühendis kadromuz ile müşterilerimize hizmet vermekdir.

Ankara Otomatik Sulama sistemlerini tüm il ve ilçelerde servis ve bakımları yapılmakta ve proje uygulamalarda kansusulama olarak müşterilerimize 18 yıllık deneyimimizi müşterilerimize uygun ve kaliteli işçilik verilmektedir. Kendimize prensip olarak tamamen müşteri memnuniyeti olarak çalışmakta hizmetimizi yurt dışı, yurt içi olarak bir çok illerde ve ilçelerde referans edindik. Daha çok iş daha uygun fiyat olduğundan bu yolla kendimizi kaliteli hale getirmiş herkez tarafından kansu ismi tanınmış bulunmaktadır. Kulalndığımız otomatik sulama sistemi malzemeleri ve markalar en güvenilir olan Hunter Ve RainBird sulama sistemi ürünleridir. Bu markalar tüm dünyada bilinen ve araştırdığınızda başka markalardan daha özellikli ve sağlam bir yapıda olduğunu araştırdığınızda görmüş olacaksınız. Fotbol Sahası Sulama sistemi işleri 19 mayıs stad sulama çalışmasını gerçekleştirmiş olup kütahya tavşanlı Stad sulama sistemini teslim ettik. Türkiyede 3 adet hokey sahası bulunan antep hokey sahası sulama sisteminin uygulaması ve projesini tamamlayıp Test ve denemelerde başarılı bir şekilde geçmiş bulunmaktadır.

Anetep Hokey Sahası Sulama Sistemleri

Otomatik Sulama Sistemi, Bahçe Sulama ve Futbol Sahası Sulama Sistemi, Sentetik Çim Sulama, Golf sahası sulama, Yağmurlama Sulama, Stad sulama İşleri

Kansusulama Fotbol Sahası Sulama Sistemleri

Futbol Sahası Otomatik Sulama

Futbol çim sulama işlerinde uzman kadromuz ve mühendislerimizin çalışmaları ile güvenilir ve bu konuda uzman olan kansusulama sistemleri bilinen metodlardan ziyade her bir hesabı ince ayrıntısına kadar düşünmektedir.  Sentetik çim sulamalarındada referansımız olan bu işlerde tamamen uzmanlaşmış bir firmadır. Sulama sisteminin dahi bir hesabı ve debi orantıları ne kadar basınç gerektiğini hesabını yapıp müşterilerimize bilgileri sunmaktadır. Yağmurlama sulama başlıklarındada müşterilerimize çeşit sunan firmamız her zaman kar imajını küçük tutmuştur. Bu sayede kendimizi müşterilerin memnuniyeti ve kansusulama sistemleri denildiğinde güvenilir ve müşteri odaklı çalışmakta dendiğini duymak bizim prensibimizdir.