• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Zonguldak Sulama Sistemleri


icerikimg

Otomatik Sulama Sistemleri olarak 18 yıla aşkın tecrübemiz ile firmamız müşterilerimize hizmet vermektedir. Yapılan çalışmalarda referans edinmiş tamamen müşteri memnuniyeti olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızın Mühendislerimizin verdiği hizmetler genel olarak proje danışmanlık uygulama ve satış üzerinedir.

Zonguldak Bahçe Çim Sulama

Zonguldak ilimizde bahçe çim sulama gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Şebeke içme suyu hattı Peyzaj Bahçe Tasarım hizmetlerinde proje desteği sağlamaktayız. Uygun fiyat çalışmalarımız sayesinde müşterilerimiz bizi tercih etmektedir. Uygun fiyat nasıl veriyoruz?

Bunun nedeni firmamız daha önce var olan peyzaj projesini alıp sulama sistemini projeye işlemektedir. Peyzaj projesi yok ise kroki şeklini çizip bunu projelendirme sayesinde kestirilemeyen malzeme ürünler kesin olarak ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden net bir fiyat ortaya çıkar.

Zonguldak Damlama Sulama

Damlama sulama sistemi sayesinde meyve ve sebzelik bahçeleriniz susuz kalmamaktadır. İstenildiğinde tatile dahi gitme olanağı sağlamaktadır. Bu otomatik sulama sistemi için geçerlidir. Çektiğiniz periyodik ayarlarda istenildiğinde günde 2 den 8 defa sulama imkanı sağlar. Haftanın çift günlerinde veya haftada 2 defa gibi istenildiğinde sulama ayarı yapıla bilmektedir. Bu yüzden siz aylarca uğramazsanız dahil öimler her zaman yeşil ve canlı şekilde kalmaktadır.

Pilli Damlama Sulama

Pilli sulamalarda diğer 220 volt kontrol panellerinden farklıdır. 220 volt ile çalışan yani fişe tak çalışsın dediğimiz ünitelerden ziyade pilli sulama 1 – 1.5 yıl Alkalin pil ömrü vardır. 1.5 yılda bir piller değiştirilir ve sulama devam etmektedir.

Yağmurlama Sulama

Yağmurlama sulama genel olarak tarla ve arazilerde kullanılmaktadır. Bunlar büyük veya küçük sulama başlıkları kullanılarak yonca mısır gibi bir çok ekinleri sulanmasında yardımcı olur. Çiftçilerimiz artık kısa mesafeli sulama başlıklarını kaldırmıştır. Şimdi uzun mesafeli sulama başlıklarını kullanmaktadır. Su kaynağını dere veya göletlerden temin ettiklerinden su da sıkıntı çekmezler.Mandallı boru ve pe 100 boru kullanılmaktadır. Genel olarak sistem uzun ömürlüdür.

Yağmurlama sulamada dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Sulama sistemi önceden planlanmalı arazi ölçülerine göre sulama başlıkları yerleştirilmelidir. Bu sulama başlıkları atış mesafesi arazinin ölçülerine göre’de seçilmelidir. Doğru şekilde  yapılmış bir sistemde asla kör nokta kalmaz. Yanlış şekilde yapılan bir sulama sistemi bir çok olumsuz geri dönüşü zor olan bir durum ortaya çıkmaktadır.

 

 


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.