• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Otomatik Sulama Proje Çizim


icerikimg

Otomatik Sulama proje çizimlerinde firmamız tüm il ve ilçelerimizde hizmet vermektedir. Bahçe sulama projelerinde hesaplamalar ve doğru bir şekilde suyun debi hesaplanarak orjinal bir sulama projesi ortaya çıkarmaktadır. Çim sulamalarında genel olarak önceliğimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. 15 yıla aşkın sulamada ve proje danışmanlıkta bir adım önde olan kansu sulama sistemleri bir çok projelere imza atmıştır. Onaydan geçme konusunda kesinlikle sıkıntı yaşanmamıştır.

Vaziyet planı veya peyzaj projesi var ise biz bu projeyi alıp otomatik sulama sistemi projesini çiziyor ve işliyoruz. Elinizde vaziyet veya peyzaj projeniz yok ise google earty ve ölçü konusunda programlar aracığı ile projemizi gerektiğinde oluşturmaktayız. Çok uygun fiyatlarda bir çok proje firmalarına otomatik akıllı sulama projeleri, İçme suyu, Alt yapı projelerini çizip teslimini gerçekleştirdirk.

Öncelikle vaziyet planını çizip yapısal ve peyzaj olucak alanları belirliyoruz. Bu sayede çizilmiş olan alanlar çimlendirilir beton taş döşeme, Kamelya sert zeminler oluştuktan sonra sulama sistemi çizimi gerçekleştirilir.

Üstteki fotoğrafta gördüğünüz gibi alanda otomatik sulama sistemi çizimi hesaplanarak suyun basıncı ve borumuzun debine göre su ihtiyacı hesaplanmıştır. >Sulamada öncelik olarak sulama başlıkları adanın durumuna göre yani ölçülerine göre atış mesadesine uygun döşenmiştir. Bazı bölgeler Rotor sprink olarak döşenmiş ve dar bölgeler ise sprey sprink sistemi ile döşenmiştir.

Dekoder ve bir çok küçük çapta sulamalarda öncelikle alanın peyzaj projesi veya vaziyet planı olan autocad dwg dosyası istenmektedir. Bu sayede sulama projesi çizimi başlanmış olur. Küçük çaplardaki konutlarda ve site tarzı konutlarda peyzaj veya vaziyet projeleri yok ise firmamız teknik olarak alanın yapısını Dwg autocad programa işlenmektedir. Uygulama konsunda Kansu sulama ve peyzaj her zaman uygun fiyatta en iyi markalar ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Uygun fiyat vermemizin yolu ise proje analizi konsuunda malzeme nin tahmin edilecek seviyede %95 oranında listemizi ve kazı dolgu işlemlerini hesaplama yolundan geçmektedir. Bir çok firma bunu ön göremediğinden fiyatlar yüksek çıkarmakta ve müşterilerimizin bu konuda sistemi iptal etmesine kadar yol açmaktadır.

Bir akıllı sulama sistemi veya damlama sulama en fazla 3 yılda paranızı amorti etme özelliğine sahiptir. Bunun nedeni işçilik  bazında ve sulamada kör nokta kalmadığından çim kuruma olasılığı sıfıra inmesidir. Sistem devrede olduğu sürece çimlere gübreleme bakımı gerekmediğinden müşteri kuruma korkusundan kendini arınmış görür.

 

 


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.