• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

Kütahya Sulama Sistemleri


icerikimg
 Firmamız Kütahya ve diğer il ve ilçelerinde sulama sistemlerinde müşterilerimize hizmet ve teknik destek vermektedir.
Kütahya sulama yönünden çiftçi ve özel konut Çim Sulama yönünden olağan şekilde artış görülmektedir. Türkiye ve illerinde yoğunluk bakımında son konut yapılarında Otomatik Sulama Sistemi ve damlama sulama sistemi yoğun ilgi görmektedir. Başkent Ankara ilçelerinde Sulamanın önemi her geçen gün artarak devam etmektedir. Bitkilerin ihtiyaç duyduğu ve yağışlarla karşılanamayan suyun zamanında bitkilere aşılanması yöntemidir. Bu sisteme damlama  Sulama  yöntemi denir.
Sistem ürün olarak zamanlayıcı sayaç Su aktarma damlama borusu ek düzeneklerden oluşmaktadır. Bitkilere ulaşması gereken yerlere bağlı olarak kullanılacak malzeme

damlatıcı aralıklı boru, Plastik mini vana, te, dirsek, nipel ve kör tapa’dan oluşmaktadır. Bir birini tamamlayıcı bu ürün hem su tasarrufu hemde sulama işinde kolaylıkta devrim demektir. Su tasarrufu sağlayan bu sistem artık dünyanın her yerinde kullanılmaktadır. Bunun nedeni sulama sistemi sayesinde su tasarrufu oldukça fazla olmasıdır. Veriler ve analistlere göre Türkiye illerinde ve ilçelerinde sulama sistemi yapılmaya başlanmış ve hızla yayılmakta olduğunu göstermektedir.

Yağmurlama sulama yönünden çiftçilerimize büyük katkıda bulunan bu sistem sayesinde araziler ve tarlalarda ekilen ürünler sıkıntısız şekilde biçilmekte toplanmaktadır. Kar imajlarını yükseltmek ve su tasarrufu için kullanılan sistemden çiftçiler memnun kalmıştır.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.