• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

KOCAELİ OTOMATİK SULAMA SİSTEMLERİ


icerikimg

Otomatik sulama bildiğiniz üzere Yurtiçi yurtdışı hemen hemen bütün ülkelerde kullanılmaktadır. Çok hızlı şekilde Yayılan ve çiftçinin olsun tarımda villa bahçelerinde sitelerde toplu konutlarda kullanıcıya işçilikten ve sudan tamamen tasarruf kar imajım bırakmaktadır. Kansu sulama sistemleri ve Peyzaj sektöründe firmamız Ankara ve proje bazında diğer illerde hizmet vermektedir. Damlama sulama ve yağmurlama sulama, sisleme gibi sulama yöntemlerinde 18 yıllık deneyimimizi müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Genel olarak otomatik sulamanın tercih edilme sebebi bahçenizdeki çimlerin daha yeşil ve formülü olarak kalıcı kalmasını sağlamaktadır..En önemli sebeplerden biri de işçilikten tamamen kurtarıp Su tasarrufu yapmaktadır. Bunun nedeni sulama sisteminin kime metrekareye düşen su miktarını eşit şekilde sağlamasıdır. Kocaeli ve birçok illerde bu sistemi kullanılmaktadır. sulama yağmurlama tabancaları ise çiftçilerimizin en büyük yardımcıları olmuştur. 

Damlama Sulama Sistemi

Damlama sulama gerek otomatik veya manuel olarak tercih edilebilir. genel olarak ağaç bitki sulama larında daha çok tercih edilir. Bu yöntem sayesinde ağaç ve bitkilerin çatlaklarına biriken su köke ulaşmış olacaktır. Ana boru yardımı ile su taşınıp 16 lık veya 20 lik damlama borular ile Ağaç ve bitki Dede su taşınmış oluyoruz. Bunun yanı sıra bu borulara damlatıcı bağlanarak suyun damlatılması ve ağacın istenilen su miktarı kadar ayar yapılması gerekmektedir. çok basit bir sistem olan ve genelde hemen hemen her yerde kullanılan bir sulama yöntemidir.

 

 Otomatik Sulama Sistemi – Çim Sulama Sistemi

Bu yöntem ile kim bahçesi olan veya damlama sistemi yapmış müşterilerimiz bahçeye sulama amaçlı uğramalarını gerek kalmaz. Tatile gitmiş Bir villa konut sahibi istediği gibi gönül rahatlığıyla tatile gidebilir uğramaya bilir. Döndüğünde çimlerin her zamanki gibi sulanmış olduğunu görecektir. Bu yöntem  1 adet kontrol paneli, solenoid vana, sulama başlıkları, kablo ve bağlantı parçalarından oluşan ürünler ile yapılmaktadır. Genel olarak Hunter ve Rain Bird markalar tercih edilmektedir.

 Mevsimsel sulama,  haftanın her günü veya çift günleri başlangıç saatleri, B programı C programı gibi birçok fonksiyonlara sahiptir. Sulama Sistemi firması olarak bizim için öenemli olan müşteri memnuniyeti ve kaliteli işçiliktir. Firmamız kar imajını düşük tutarak daha uygun bir fiyat çalışması yapmaktadır.  Bildiğiniz üzere daha çok iş demek uygun fiyat vermemize olanak sağlamaktadır.

 

Bir aksesuar yardımı ile kontrol cihazında bulunan soketi takıldığında bu Tabii ki rainbird için geçerlidir Bu sayede şehir dışında olsanız dahi ayar yapma imkanı ve manuel sulama imkanı sunmaktadır. Hunter   ve Rain bird bu konuda büyük bir özellik sunmuştur. Müşterilerin tamamen yararına olan bu sistem başlarda ilgi görmese de 20 yıl içerisinde yani bugün herkes verimini ve yararını görmüş durumdadır. 

 

Otomatik sulama sistemleri Ulan bir bahçede kendini En fazla 3 yılda parasını amorti eder.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.