• Uzman ekibimiz sizin için
    herzaman hazır!

  • Müşterileri talepleri bizim için önemlidir,
    tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz.

online alışveriş

HUNTER HYDRAWİSE BULUT YAZILIMI


icerikimg

Tahmini Sulama Ayarlamaları ile Sudan Tasarruf Edin, Herhangi bir yerden Müşterilerinizin Kontrol Ünitesine Erişin

Hydrawise bulut yazılımı, kullanıcı dostu su yönetimi yazılımıdır. Her ev sahibi, su tasarrufu sağlamak için Tahmini Sulama Ayarlamalarını kullanabilir. Hydrawise ayrıca profesyonel müteahhitler için, müşterilerinin peyzaj alanının, borulama ve vanaların elektriksel sisteminin detaylı su yönetimini sağlayan çok güçlü bir araçtır. Herkes tarafından kullanılabilir profesyonel bulut-bazlı sulama yazılımıdır.

ÖZELLİKLER
  • Kontrol ünitesi müteahhit yönetim sistemi, herhangi bir zamanda, birçok kontrol ünitesine erişim olanağı sağlar
  • Web-tabanlı hava durumu datası üzerine kurulu Tahmini Sulama Ayarlamaları, %50 oranında su tasarrufu sağlar
  • Kapsamlı sistem raporlaması, size devamlı bilgi verir
  • Internet bağlantısını, debi ve elektrik akımını izler
  • Kırık boru veya sprinkler olduğunda, mesaj veya uygulama aracılığıyla otomatik uyarılar almanızı sağlar

GELİŞMİŞ ÖZELLİK


MÜTEAHHİT YÖNETİM SİSTEMİ

Hydrawise yazılımı, en yenilikçi sulama ve müşteri yönetimi çözümünü sunar. Hydrawise Müteahhit Portalı, kolay kullanılabilir, sahayı ziyaret etmeden müşterilerin kontrol ünitelerini yönetmek için çok yönlü bir sistem sunar.

KANITLANMIŞ SU TASARRUFU

Hydrawise yazılımı, internet hava durumu ayarlamalarını profesyonel programlama özellikleri ile birleştirir. Bu birleştirilmiş özellikler, programlanmış ancak tüm yıl boyunca ayarları tutulmamış bir kontrol ünitesine kıyasla %50 oranında su tasarrufu sağlar.

TAHMİNİ SULAMA AYARLAMALARI

Yerel hava durumu datası, geçmiş, güncel ve tahmini hava durumu, yağmur, nem ve rüzgar hızına bağlı olarak günlük program ayarlamaları yapılır. Bu, sulama sürelerinin ve bitkiler için verimli sulama ile su dengesini sağlayacak programların ayarlanmasını sağlar.

METEOROLOJİ İSTASYONLARI

Hydrawise, herhangi bir bölgesel havalimanı meteoroloji istasyonunu bedelsiz olarak veya beş (5) meteoroloji istasyonuna kadar, Başlangıç Planı doğrultusunda, ileri seviyede yerel iklim datasını görebilmenizi sağlar. Yakınlarda herhangi bir meteoroloji istasyonu yoksa, esnek web-tabanlı iklim sistemi ile kendi meteoroloji istasyonunuzu bile ekleyebilirsiniz.

KULLANICI YÖNETİMİ

Kontrol ünitenize girebilen birçok kullanıcıya sahip olmak isterseniz, eşiniz gibi, Başlangıç Planı hesabınıza birçok kullanıcıyı ekleyebilmenize imkan sağlar. Kullanıcılara “yalnızca okuyabilir” özelliği tanımlayarak, konfigürasyonunuzda o kişiler tarafından herhangi bir değişiklik yapılmasını engelleyebilirsiniz.

GELİŞTİRİLMİŞ RAPORLAMA

Geçen gün veya ay ne kadar su kullandığınızı ve ne kadar tasarruf ettiğinizi görebilirsiniz. Tam raporlama paketi, minimum, maksimum, ortalama ve tüm raporlar için toplamları özetlemenizi sağlar. Bu raporu, müşterilerinizle de paylaşabilir, bu sayede bilgi sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz.

KONTROL ÜNİTESİ KAYITLARI

Hatalı kablolama durumları, debimetre alarmları, program değişiklikleri ve sulama olayları gibi kontrol ünitesinin tüm kayıtları hakkında net bir resme sahip olabilirsiniz.

SULAMA PLANI VE PROGRAMLARI

Kontrol ünitesine iliştirdiğiniz saha planı ile sahada zamandan tasarruf edin. Bu, boruları ve vanaların yerini hızlıca tespit etmenize imkan tanır.


0539 951 3191
Bize Ulaşın

İlgili ürün ve diğer Ürün Listemiz, ve Online Sipariş vermek için, E-ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.